Ana içeriğe atla

S

 

OTEL FİYATLARINDA ARTIŞA GİTMEYECEĞİZ

22.05.2020 - 12:59

Old City Oteller Platformu Başkanı Tarkan Akyüz: “Masraflarımız artacak. Ama yaz fiyatlarını herkese yollamıştık. Değişmez fiyatlarımız. Bu sene Avurapa olmayacak. Yabancı turist balkanlar ve ortadoğudan gelecek. Bu sebeple İstanbul'da otellerde fiyat artışı beklemiyorum. Ama tur olarak bakıldığında fiyatlar artacaktır. Çünkü uçak ve otobüs fiyatlarında artışlar yaşanacak.”

BAYRAMDA 81 İLDE SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI UYGULANACAK

18.05.2020 - 19:56

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Erdoğan, koronavirüs tedbirleri kapsamında bayramda sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacağı belirterek, "23-24-25-26 Mayıs'ta 81 ilimizden tamamında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacaktır.” dedi.

KADIN GİRİŞİMCİLER GÜÇLENDİKÇE EKONOMİ İYİLEŞECEK

14.05.2020 - 18:46

Kadın girişimciler, koronavirüs salgını sürecinde yaşadıkları deneyimlerini birbirine aktarmak ve fikir alışverişinde bulunmak için düzenlenen video konferansla bir araya geldi. Birbirinden güç alan girişimci kadınlar, dayanışma içerisinde bu süreci atlatacaklarını vurguladı.

UÇAKTA SOSYAL MESAFE OLMAZ

10.05.2020 - 10:58

Pegasus CEO’su Mehmet Nane, koronavirüsün sektöre etkilerini ve gelecek planlarını ilişkin açıklamalarda bulundu. Nane, “Virüs nedeniyle uçaklarımız yerde, nakit akışı yok. İstikrar kalkanı paketinden yararlandık. Bundan sonrası için de çalışıyoruz. Yolcularımızı ve çalışanlarımızı korumak için hijyen zinciri oluşturacağız. Bir koltuk ara vererek misafirlerimizi alamayız. Çünkü koridor arası 60 santimetre. Uçaklar sosyal mesafe için uygun değil” dedi.

Subscribe to Gündem

GGG

Yukarı