Ana içeriğe atla

S

 

Yeşilçam Kahve Evi yurt dışına açılıyor

10.10.2019 - 11:04

Türkiye'de yabancı kahve zincirlerinin çoğaldığı bir dönemde kurulan Yeşilçam Kahve Evi, yurt dışında ilk şubelerini açmaya hazırlanıyor.

Türkiye'nin ilk yerli kahve evi zinciri Yeşilçam, yurt dışında ilk şubelerini açmak için gün sayıyor. Almanya'da 5, İran'da 1 şube ile yurt dışında yıl sonuna kadar açılacağını duyuran Yeşilçam Kahve Evi Kurucusu Ali İhsan Demirbilek, Türkiye'de büyük ilgi gören konsepti bütün dünyaya yaymak istediklerini söyledi. 
Türkiye genelinde 63 şube gençlerin ve orta yaş grubunun Yeşilçam Kahve Evi'ni tercih ettiğini belirten Ali İhsan Demirbilek, yıl sonuna kadar Sultanbeyli, İkitelli, Maltepe, Kavacık,  Adana, Mersin, Antalya'da 7 yeni şube açarak 2020 yılına daha güçlü gireceklerini ifade etti. Türkiye'de 2020 yılına 100 yeni şube, yurt dışında ise 10 şube ile girmeyi planladıklarını belirten Yeşilçam Kahve Evi Kurucusu Ali İhsan Demirbilek, franchise uygulaması konusunda yapılan yenilikler hakkında şu bilgileri verdi: 
Halen 63 franchise sözleşmemizi titizlikle takip ediyoruz. İstanbul başta olmak üzere, Konya, Van, Diyarbakır, Çanakkale, Koceli ve İzmir'de 2020 yılı sonuna kadar 20 yeni franchise şube açmayı planlıyoruz. 150 bin TL olan franchise ücretimize bu yıl zam yapmadık. Yeni yatırımcılarımız, yüzde 33 net kar elde ettiği Yeşilçam Kahve Evi işletmeciliği ile yatırım masraflarını kısa sürede amorti edebiliyor. Yıllık 250 ila 300 bin TL kar eden şubelerimiz var. İkinci şube kurmak için uygun lokasyon arayan arkadaşlarımız var."

GGG

Yukarı