Ana içeriğe atla

 

AVM

Yeni yılı yepyeni bir mekanda karşılayın

13.12.2017 - 18:13

Modern mimari tasarımının verdiği özel ambiyansıyla Grill Branche Restaurant&Lounge, yeni yıla muhteşem bir akşam yemeğinin ardından keyifli bir eğlenceyle girmek isteyenlere unutulmaz bir gece vaat ediyor. 
Grill Branche yılbaşı gecesi, farklı mutfak kültürlerinden esinlenerek hazırlanan başlangıçlar ve kömür ızgara ateşinde pişen kaliteli etlerle birlikte, zengin şarap kavından seçkiler, nefis kokteyller ve daha birçok sürprizle misafirlerini ağırlıyor. 
Yemeğin ardından geceye eğlence ile devam etmek isteyenler, lounge kısmında DJ performansı ve canlı müzik eşliğinde, geçen bir yılın yorgunluğunu atıp eğlenceli vakit geçirebilecek. Yeni yıla yepyeni bir mekanda yeni dileklerle girecek misafirler, Grill Branche barmen ekibinin yaptığı imza kokteyllerle farklı ve çok özel tatlar deneyimleyecek. 
Kalıplaşmış steak restoranlarından farklı olarak sofistike Avrupai bir restoran deneyimi sunan mekan, başlangıçlardan ana yemeğe, salatalardan tatlılara dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini usta şeflerin yorumuyla misafirlerine sunuyor. 
Umutların tazeleneceği, özel lezzetlerin tadılacağı ve keyifli performansların sergileneceği gecede misafirler 2018’e Grill Branche’de “Merhaba” diyor.

ASDAS

Yukarı