Ana içeriğe atla

https://www.dsdamat.com/

 

Yeni yıla yeniliklerle giriyoruz!

13.12.2017 - 18:20

2018 yılında, Londra’dan gelen yeni şefi Kaan Arığ ile gerçek yemek tutkunlarının adresi olmayı hedefleyen 10 Karaköy’ün içinde yer alan Kupaj Restaurant&Bar’da; Damla Pehlevan Duo performansı eşliğinde sunulacak ‘Yılbaşı Yemeği’nin eşsiz menüsü, yeni yıla leziz bir başlangıç yapmak isteyenleri bekliyor.
Kupaj Restaurant&Bar’da Şef Kaan Arığ ve ekibinin özenle hazırladığı “Yılbaşı Yemeği” yılın son saatlerinde gerçek bir lezzet şöleni yaşatacak. Ton balık tartar’dan Moules Mariniere’ye (marine edilmiş midye), Dana Wellington’dan kırmızı şarapta poşe edilmiş armut tatlısına ve aralarda ikram edilecek sorbe çeşitlerine; 5 bölümden oluşan özel menü hem gözlere hem de damaklara hitap edecek.
Shantel, BaBa ZuLa gibi isimlerle aynı sahnede yer alan Damla Pehlevan, Türkçe, Fransızca, İngilizce ve Balkan dillerinde geniş bir seçkiyle davetlilere muhteşem bir müzik ziyafeti ve eğlence sunmaya hazırlanıyor. 10 Karaköy’ün girişinde yer alan Kupaj Restaurant&Bar’daki bu muhteşem geceye, ON10 Teras Bar’da gerçekleşecek DJ performansı ile devam edebilirsiniz.
Yeni yılı 10 Karaköy’ün içinde yer alan mekanlarda karşılayan misafirlere, yeni yılın ilk sabahına yine 10 Karaköy’ün özenle tasarlanmış odalarından birinde uyanıp güzel bir kahvaltıyla güne başlamak isteyen misafirler için 31 Aralık gecesine özel konaklama indirimleri de sunulmaktadır.
 

ds

Yukarı