Ana içeriğe atla

d's

 

YENİ NESİL MEYHANE’YE YENİ NESİL FRANCHISE SİSTEMİ

10.04.2018 - 16:46

Dudak Payı, Türk Mutfağının ve Meyhane Kültürünün Yeni Nesil Temsilcisi …

The LunchBox Company ailesinin çiçeği burnunda markası Dudak Payı, 18 yıldır restoran sektöründe  faaliyet gösteren köklü The LunchBox Company kültürünü en iyi yansıtan güçlü bir marka olarak kısa zamanda hak ettiği yerini aldı. Üç yıldır emin adımlarla ilerleyen Dudak Payı ilki Bahçeşehir Akbatı’da; ikincisi Ataşehir Watergarden İstanbul olmak üzere İstanbul’un her iki yakasındaki misafirlerine mükemmel deneyimler sunmayı ilke ediniyor. 

YENİ NESİL MEYHANENİN TANIMI…
Dudak Payı, öğle yemeklerinde “yeni nesil Türk Mutfağı” olarak kökleri Anadolu’ya uzanan, unutulmaya yüz tutmuş Türk yemekleri ile eşsiz Osmanlı yemeklerini saray tadında özüne uygun kıvamında ve zamanın modern mutfak kültürü ile harmanlayarak misafirlerine enfes tatlar sunuyor. Akşam yemeklerinde ise “yeni nesil meyhane” kültürünü hem lezzeti hem güler yüzlü misafirperverliği ile yeniden yorumlayan bir misyona sahip. “Her yerde meyhane olabilir ancak yeni nesil meyhanenin tanımı Dudak Payı’nda belirlenir” ilkesi ile hem gençlerin, hem bayanların hem de ailelerin meyhanesi olmak üzere emin adımlarla ilerliyor. 
2018 yılı başında The LunchBox Company olarak tüm markalarını içerecek çok önemli bir kampanya ile yol alma kararı aldıklarını belirten The LunchBox Company Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tuba ŞAHİNTÜRK, “Amacımız franchise girişimcisine çok yakın olduğumuzu hissettirmek. Bu güçlü aileye katılacak franchise iş ortaklarına yılların verdiği restorancılık deneyimlerini tüm şeffaflığı ile sunacağız” ifadelerinde bulundu.

“GÜVEN KAVRAMININ HAKKINI VERMEK İSTİYORUZ”
Franchise girişimcisinin ilk ihtiyacının güven olduğunu belirten ŞAHİNTÜRK, “Biz güven kavramının hakkını vermek istiyoruz. Tüm bu endişeleri ortadan kaldırmak için restoran alanında yatırım düşüncesi olan franchise girişimcilerine harikulade bir proje hazırladık” dedi.

TÜRKİYE ‘DE BİR İLK! FRANCHISE YATIRIM MALİYETİNİZİ 1 YIL SONUNDA İADE GARANTİSİ    
ŞAHİNTÜRK, franchise koşullarından şu şekilde bahsetti: 

-Franchise girişimcisi maliyetini yıl sonunda hiçbir gerekçe göstermeksizin, işletmesini iade ederek yatırım maliyetini geri alabilir. Kısacası iade garantili franchise… Burada süreci bir yıl olarak süre belirledik sebebi ise Türkiye’de bir işletmenin rüştünü ispatlaması için ihtiyacı olan süre minimum bir yıldır. 
-Franchise girişimcisi ile birlikte belirleyeceğimiz lokasyonlarda yatırım sürecine başlanır.  
-Franchise girişimcisinden franchise bedeli de almıyoruz. Franchise girişimcisine daima yanında olduğumuzu en başta göstermek amacı ile Franchise bedelini almıyor, ilk ayki işletme giderlerini karşılaması amacı ile hediye ediyoruz. 
-Franchise girişimcisi isterse anlaşmalı bankalarımızdan kredibilitesine göre 36 ila 60 ay arasında yatırım tutarını kredi ile de karşılayabilir.
-İşletmenin büyüklüğüne göre 3 ayda  işletmeyi işler hale getiriyoruz. Franchise girişimcisi isterse yatırımını kendi de projeye bağlı kalmak koşulu ile yaptırabilir. Bu konuda kesin ve dayatmacı kurallarımız bulunmamaktadır.  
-Franchise girişimcisinin ihtiyacı olan, kalite odaklı personel ekibini merkezimizde eğiterek kuruluş gününe hazır hale getirmekteyiz.   

d's

Yukarı