Ana içeriğe atla

d's

 

W İstanbul, sizleri 2017’nin son 2018’in ilk eğlencesini birlikte yaşamaya davet ediyor!

13.12.2017 - 18:12

Müzik, tasarım ve eğlencenin ruh bulan adresi W İstanbul yılbaşını İstanbul’da geçirecekler için 9 yıldır olduğu gibi bu sene de geleneği sürdürerek 2017’nin son saatlerinden 2018’in ilk sabahına kadar sürecek benzersiz bir yeni yıl partisi vaat ediyor. 2008’den bu yana İstanbul’a renk katmaya devam eden W İstanbul klasikleşen yeni yıl partisiyle yılın son gününü unutulmaz anılarla süsleyecek.
W İstanbul geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu sene yeni yıl coşkusunu otelin her alanında hissettirecek. Misafirler W Lounge ve W Secret Garden olmak üzere iki ayrı alanda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilecekler. Bunların yanı sıra otelin W Lounge’a bağlanan 2. kat oda koridorları da tüm gece eğlenceye hizmet edecek.
W Lounge da, W İstanbul’un müzik küratörü Ezgi Taşçeviren’in warm-up’ıyla başlayacak gece Hemi’nin performansıyla devam edecek. 2018’e dakikalar kala Aytek&Semi misafirleri akıl almaz enerjileri ile karşılayarak 2018’in ilk dakikalarında eğlenceyi üst seviyelere taşıyacak. Saatler 00:30’u gösterdiğinde Orkun Bozdemir ve Can Ayverdi kabinde olacak. W Lounge’da eğlence Doctor K, Serdar Ormancı ve Ali Can Ayyıldız ile sabaha kadar devam edecek.
W Secret Garden da ise gece Mousike’in performansı ile başlayacak, Secret Garden’ın büyülü atmosferinde Agahuz, Samedi ve Jamie S. performansları şehrin göbeğinde ki gizli bahçeyi 2018’e doğan ilk güneşe kadar sallayacak!

d's

Yukarı