Ana içeriğe atla

S

 

TÜKETİCİLER TAVUK DÜNYASI’NI “YILIN RESTORANLAR ZİNCİRİ” SEÇTİ

18.01.2019 - 15:37

AYRICALIKLI KONSEPTİYLE YEMEK-İÇME SEKTÖRÜNDE KENDİNE AÇTIĞI YEPYENİ KULVARLA LEZZET SEVERLERİN DİKKATİNİ ÇEKEN TAVUK DÜNYASI, KAZANDIĞI ÖDÜLLERE BİR YENİSİNİ EKLEDİ. TAVUK DÜNYASI, YAPILAN HALK OYLAMASIYLA BİRLİKTE “2. TÜRKİYE ALTIN MARKA ÖDÜLLERİ”NDE “YILIN RESTORANLAR ZİNCİRİ” KATEGORİSİ ÖDÜLÜNÜ KAZANDI.

Türkiye’nin global ve yerel markalarını bir araya getiren İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Türkiye Altın Marka Ödülleri” töreninin bu yıl ikincisi yapıldı.  Yeme-içme sektöründeki yerini 2012 yılında alan ve bugün 43 ilde 170’in üzerinde restoranıyla konuklarını ağırlayan Tavuk Dünyası ise “2. Türkiye Altın Marka Ödülleri” gecesinden evine ödül ile döndü. Tavuk Dünyası gerçekleştirilen halk oylaması sonucunda Yılın Restoranlar Zinciri kategorisinde yüzde 46’ya yaklaşan oy oranıyla “Yılın Restoranlar Zinciri Ödülü”nü almaya hak kazandı. 200 marka temsilcisini ağırlayan büyük organizasyonda ödülü Tavuk Dünyası adına Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu aldı.

ANLAMLI VE KIYMETLİ BİR ÖDÜL
Törende yaptığı konuşmada bu derece anlamlı bir ödülü almaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Volkan Mumcu, “Bundan 6 yıl önce bir yola çıkmıştık. Bu yolda ise sektörümüzde kendimize yepyeni bir kulvar açtık ve şu anda Türkiye’nin 40’tan fazla şehrinde 170’ten fazla restoranında konuklarını ağırlayan sevilen bir markaya dönüştük. Bu akşam ise özverili çalışmalarımızla yeni bir başarıya daha ulaşmanın haklı gurur ve heyecanını yaşıyoruz. “Yılın Restoranlar Zinciri” kategorisinde kazanmış olduğumuz bu ödül; düzenlenen halk oylamasında jüri koltuğunda tüketicilerimiz oturduğu ve bizleri ‘onlar’ değerlendirdiği için çok daha anlamlı ve kıymetli. Bizleri bu ödüle layık gören tüm tüketicilerimize teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum.” diyerek sözlerini tamamladı. 

GGG

Yukarı