Ana içeriğe atla

22

Tavuk Dünyası’nın yeni restoranı Kartal Sahil’de

06.09.2017 - 09:32

Tavuk Dünyası, konuklarını şimdi de Kartal Sahil’de deniz ve adalar manzarasına sahip yepyeni restoranında ağırlıyor.

Tavuk ağırlıklı menüleri, doyurucu tabağı ve uygun fiyatıyla Türkiye’de yeme-içme sektöründe, kendine yepyeni bir kulvar açan Tavuk Dünyası, 2017 için belirlediği hedefler doğrultusunda yeni restoranlar açmaya ve kesintisiz büyümesini sürdürmeye devam ediyor.
Lezzetseverleri AVM’lere ek olarak, caddelerde bulunan restoranlarında da ağırlayan Tavuk Dünyası, yepyeni şubesini, İstanbul Anadolu Yakası’nın deniz ve adalar manzarasına sahip bölgesi olan Kartal Sahil’de hizmete açtı. 
2012 yılında girdiği pazarda Türkiye’nin farklı bölge ve şehirlerindeki yatırımlarıyla aralıksız büyümesini sürdüren Tavuk Dünyası, yılın başından bu yana açtığı şubeleriyle Türkiye’de toplam 31 şehirde 124 restorana ulaştı. 
Tavuk Dünyası’nın sadece İstanbul’daki restoran sayısı Kartal Sahil’de açılan bu restoranla birlikte 52 oldu.
Tavuk Dünyası pazara girdiğinden bu yana, dünyaca ünlü bağımsız birçok kuruluş tarafından kalite, lezzet ve en çok tercih edilen marka kategorilerinde çeşitli ödüllere de layık bulundu. Tavuk Dünyası 2017’de de ‘Kekiklim’, ‘Şefin Tavası’ ve ‘Közlüce’ ürünleriyle, Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü’nün tarafından yapılan değerlendirmelerle ‘3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görüldü.

ff

Yukarı