Ana içeriğe atla

S

 

Tavuk Dünyası, Marmaris’teki ilk restoranını açtı

11.06.2018 - 16:33

Tavuk Dünyası, Marmaris’teki ilk restoranını Marmaris Çarşı’da açtı. Marmaris restoranıyla birlikte Tavuk Dünyası Türkiye’de 158 lezzet noktasına ulaştı.

Leziz tavuklarını, enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatası ile birlikte kocaman doyurucu tabaklarda, ulaşılabilir fiyatlarla ve konforlu bir restoran atmosferinde konuklarına sunan Tavuk Dünyası, farklı bölgelerde açtığı yeni restoranlarıyla da lezzet noktaları haritasını genişletmeye devam ediyor. Tavuk Dünyası, ödüllü lezzetlerini Marmarisli konuklarına da sunmak üzere Marmaris’teki ilk restoranını hizmete açtı.

Tavuk Dünyası’nın Türkiye’deki 158. lezzet noktası olarak hizmete giren bu şubesi, Marmaris’in en popüler ve sevilen sosyalleşme merkezi olarak dikkat çeken Marmaris Çarşı’da açıldı ve 220 m²’lik bir alana sahip konforlu bir atmosferde Marmarisli lezzetseverleri ağırlamaya başladı.

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu; “Tavuk Dünyası olarak hizmete giren yeni restoranlarla birlikte lezzet noktaları haritamızı büyütmeye devam ediyoruz. Muğla’da Fethiye’deki restoranımızla hizmet veriyorduk. Nisan ayında hizmete giren Bodrum restoranımızla Türkiye’de 150. şubeye ulaşmıştık. Bodrum restoranımızın açılmasından kısa bir süre sonra Muğla’daki yatırımlarımızı sürdürdük ve bölgedeki yeni restoranımızı yine turizm cennetlerinden biri olarak dikkat çeken Marmaris’te açtık. Marmarisli lezzet severleri de keyifli ve konforlu restoran ortamımızda ödüllü ürünlerimizle ağırlamaya başlamış olmak, bizler için gerçekten de heyecan verici” dedi.

Tavuk Dünyası, Marmaris’te açılan yeni şubesiyle birlikte Türkiye’deki cadde restoranlarının sayısını da 30’a çıkardı.

n

Yukarı