Ana içeriğe atla

S

 

Tamek’ten Bir İlk: Smoothie, Pratik Ambalaja Girdi

18.10.2018 - 10:44

63 yıldır tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, 2018 Mart ayında pazara sunduğu yepyeni Form/Sağlık markası Tamek Zinde’yi smoothie’lerle genişletiyor. Tüketicilerine yine bir ilki sunan Tamek, Tamek Zinde serisi altında daha önce çıkarttığı Detox’lara ilave olarak, Tamek Zinde Smoothie ile yüzde 100 meyve karışımlarından gelen mükemmel lezzeti, tam kıvamında sunuyor. 

Gıda sektörünün öncü firması Tamek, yine bir ilke imza attı. Tamek, Zinde serisi altında yeni bir kategori açarak, bu kez smoothie’leri pratik ambalaja soktu. %100 meyve içeren, içerisinde şeker ya da tatlandırıcı dahil hiçbir katkı maddesi bulunmayan Tamek Zinde Smoothie’ler iki farklı çeşidiyle günün her saati serinlik ve ferahlık arayanları bekliyor.

İster kahvaltıda, ister ara öğünlerde, istenirse de yemeklerden sonra ferahlatıcı olarak tüketilebilen Tamek Zinde Smoothie’nin iki farklı lezzeti bulunuyor. Elma, muz ve ananastan oluşan Tamek Zinde Smoothie’nin içerisinde iki adet elma, bir adet muz, bir dilim de ananas bulunuyor. Çilek, armut ve elmadan oluşan Tamek Zinde Smoothie’nin içerisinde ise, 14 adet çilek, iki adet armut ve bir adet elma bulunuyor.

Pratik ambalajı, hafifliği ve kilitli kapağı sayesinde, dökülmeden çantada taşınabilen Tamek Zinde Smoothie, yüzde 100 meyvelerden oluşması sayesinde de son derece sağlıklı ve besleyici bir seçenek olarak dikkatleri çekiyor.

Tamek’in, formuna, sağlığına özen gösteren, aktif yaşama ve doğal beslenmeye önem veren tüketicilere yönelik olarak Mart 2018’de pazara sunduğu Zinde serisinin altında, ikişer farklı çeşidiyle Tamek Zinde Detox ve Tamek Zinde B Vitaminli Meyveli İçecekleri de bulunuyor.

n

Yukarı