Ana içeriğe atla

 

AVM

TAB Gıda güçlü franchise sistemiyle büyümeye devam ediyor

10.04.2018 - 16:50

TAB Gıda, yatırımcılarına sunduğu avantajlı franchise fırsatlarıyla sektöre yön veriyor.

TAB Gıda bünyesinde Burger King 1995 yılında, Popeyes ve Sbarro markaları ise 2007 yılında faaliyete geçti. 2010’da Arby’s’i bünyesine katan TAB Gıda, 2013 yılında da kendi markası olan Usta Dönerci’yi kurdu. Bugün Türkiye’de binden fazla restoranla hizmet veren TAB Gıda, hızlı servis restoran zinciri sektöründe 24 yıllık tecrübesiyle sektörün lideri konumunda. 
TAB Gıda franchise sistemiyle çatısı altında hizmet veren Burger King, Popeyes, Sbarro, Arby’s ve Usta Dönerci markaları için yatırımcılarına anahtar teslim işletme seçeneği sunuyor. Burger King’in Türkiye’de faaliyet gösteren 600’den fazla restoranı içinden 200’den fazlası franchise olarak hizmet veriyor. Burger King’in yanı sıra 80’e yakın Sbarro, 190’dan fazla Popeyes, 60’tan fazla Arby’s ve 120’den fazla Usta Dönerci restoranı bulunan TAB Gıda, yatırımcılarına sunduğu avantajlı franchise fırsatlarıyla sektöre yön veriyor.

YATIRIMCILAR TAB GIDA’NIN GIDA EKOSİSTEMİNDEN FAYDALANIYOR
Sektörde üretimde de oldukça iddialı olan ve hızlı restoran zinciri kategorisinde dünyada eşi görülmemiş bir gıda ekosistemi kuran TAB Gıda, franchise yatırımcılarına salata, ekmek ve patates fabrikalarıyla da ciddi fırsatlar sunuyor. Yatırımcılar, TAB Gıda’nın 24 yıllık tedarik zinciri yönetimi, operasyonel ve pazarlama tecrübesi ile satın alma gücünden faydalanırken aynı zamanda TAB Gıda için yapılan üretim yatırımları hem inovatif ürünlerin daha kısa sürede geliştirilip müşterilere sunulmasını mümkün kılıyor hem de yatırımcılara satın almada ciddi avantajlar sağlıyor.
TAB Gıda franchise sisteminin ülke çapında hızla büyümeye devam ettiğini belirten TAB Gıda Finans ve Franchise Yatırımlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özgür Çetinkaya, “Önümüzdeki dönemde özellikle Türkiye’nin en büyük tavuk restoran zinciri Popeyes ve kendi markamız Usta Dönerci daha çok franchise yatırımı yapılmasını beklediğimiz markalar olarak öne çıkıyor. Özellikle Usta Dönerci markasına yatırımcılardan büyük ilgi görüyoruz” dedi. 

FRANCHISE BEDELLERİ 250 BİN DOLARDAN BAŞLIYOR
TAB Gıda franchise restoran sisteminin, kontrollü büyüyerek risk almak istemeyen girişimci yatırımcıları beklediğini söyleyen Çetinkaya, “TAB Gıda markalarında yatırım maliyeti restoranın yerine, tipine, bulunduğu konuma ve büyüklüğüne bağlı olarak değişiyor. Bununla birlikte franchise yatırımları Burger King  için 500 bin USD+KDV ’den, Popeyes  için 400 bin USD+KDV’den, Sbarro  için 250 bin USD+KDV’den, Arby’s  için 400 bin USD+KDV ’den, Usta Dönerci  için ise 250 bin USD+KDV’den başlıyor. TAB Gıda yatırımcılara iki ayrı opsiyon sunuyor. Birinci opsiyon AVM dışında yer alan restoranları kapsıyor ve yatırımcılar dilerse inşaat ve ekipman yatırımını kendileri üstleniyor. İkinci opsiyonda ise yatırım tamamen TAB Gıda tarafından yapılarak anahtar teslim modeliyle hayata geçiriliyor” diye belirtti.

ASDAS

Yukarı