Ana içeriğe atla

S

 

TAB GIDA DÜNYACA ÜNLÜ MARKALARI İLE BAYİM OLUR MUSUN FUARI’NDA

11.10.2018 - 16:01

Hızlı servis restoran zinciri sektör lideri TAB Gıda, çatısı altında bulunan Burger King, Popeyes, Sbarro, Arby’s’in yanı sıra Usta Dönerci ve Döner Stop markalarıyla, 11-14 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ‘Bayim Olur Musun Fuarı’nda yeni yatırımcılarıyla bir araya geliyor.

Türkiye genelinde 1.200 civarında restorana ulaşan ve 24 yıllık tecrübesiyle hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda, dünyaca ünlü markaları Burger King, Popeyes, Sbarro, Arby’s’in yanı sıra Usta Dönerci ve Döner Stop ile ‘Bayim Olur musun Fuarı’na katılıyor.

Türkiye’de franchising alanında ilk ve tek fuar olan Bayim Olur Musun Franchising Fuarı bu yıl 11-14 Ekim tarihleri arasında CNR Expo’da gerçekleşecek. Bu yıl 16.’sı düzenlenen fuara katılacak olan TAB Gıda, dört gün boyunca girişimci adaylarıyla buluşacak. Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük franchising fuarı olarak nitelendirilen ‘Bayim Olur Musun Fuarı’na bu yıl da yatırımcıların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

TAB Gıda Franchise Müdürü İlhan Erkan, “Bu yıl da bizim için oldukça verimli bir fuar olacağına inanıyoruz.Franchise ve bayilik ile büyümek isteyen, yeni iş ortakları arayan kişi ve kurumlarla bir araya gelmek hem bizler hem de yatırımcılar için oldukça önemli. Fuar ortamında TAB Gıda sistemini ilk ağızdan anlatma fırsatı yakalıyoruz. Bu yıl da yatırımcılarla bir araya geldiğimiz için çok mutluyuz” dedi.

n

Yukarı