Ana içeriğe atla

 

AVM

Sultanahmet Köftecisi üniversitelerin çözüm ortağı

13.12.2017 - 18:08

Sultanahmet Köftecisi Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Tezçakın, yüzlerce kişinin katıldığı ulusal ve uluslararası organizasyonların katılımcılarına catering ve Sultanahmet’teki 360 kişi kapasiteli merkez dükkanda yemek hizmeti verdiklerini bildirdi.
Değişik organizasyonlar için Boğaziçi Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi’ne geçmişte catering hizmetleri vererek başarılı işbirlikleri yaptıklarını kaydeden Sinan Tezçakın şunları söyledi: “1920 yılında kurulan Sultanahmet Köftecisi, sektöründe İstanbul’un en fazla yerli ve yabancı turist ağırlayan işletmesidir. Tüm okul gezilerinin, tur organizasyonlarının Tarihi Yarmada’daki mola durağı Sultanahmet Köftecisi’dir. Bu özelliğimizden dolayı da özellikle üniversitelerimizin uluslararası organizasyonlarında yabancı konukların ağırlanmasında tercih ediliyoruz. Son olarak Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nün Sultanahmet Yerleşkesi’nde düzenlenen (IMER-HS) Uluslararası Sağlık Bilimleri Eğitim ve Araştırması Kongresi’ne katılan yerli ve yabancı konukları da yapılan işbirliği kapsamında ağırladık.
Tüm konuklarla tek tek bizzat ben ilgilendim. Son derece başarılı geçen bu işbirliğini diğer üniversiteler ile de sürdürmeyi umuyoruz.”

ASDAS

Yukarı