Ana içeriğe atla

 

AVM

Starbucks’tan lezzetli bir kış tarifi: Hindistan Cevizli Muffin

14.02.2017 - 17:20

Starbucks, muffin alternatiflerine Hindistan Cevizli Muffin ile yeni bir lezzet daha ekliyor. Hindistan cevizinin eşsiz tadı beyaz, sütlü ve bitter çikolata ile buluşuyor.

Muffin tutkunlarına müjde! Starbucks, raflarda kısa bir süre kalacak olan Hindistan Cevizli Muffin ile damaklarınızda unutulamayacak bir lezzet bırakmaya hazırlanıyor.

Yiyecek menüsünde her daim farklı damak zevklerine hitap edecek muffin seçenekleri sunan Starbucks’ın Belçika Çikolatalı Muffin ve Very Berry Muffin’den oluşan leziz menüsüne kış aylarına özel yeni lezzeti Hindistan Cevizli Muffin’i ekleniyor. Her dönem farklı lezzet alternatifleri ile karşımıza çıkan Starbucks’ın yeni lezzeti Hindistan Cevizli Muffin, sütlü, bitter ve beyaz çikolata içeren kakaolu muffin’e hindistan cevizi süslemesi ve leziz hindistan cevizi dolgusu eklenmesi ile hazırlanıyor.

Bu eşsiz lezzeti deneyimlemek ve Starbucks vazgeçilmezlerinize bir yenisini daha eklemek istiyorsanız Hindistan Cevizli Muffin’ler sizi tüm Starbucks mağazalarında bekliyor.

ASDAS

Yukarı