Ana içeriğe atla

https://www.dsdamat.com/

 

SİMİT SARAYI, SUUDİ ARABİSTAN’DAKİ OTUZ DÖRDÜNCÜ MAĞAZASINI AÇTI

17.08.2017 - 11:41

Büyüyen Dünya markası Simit Sarayı, gördüğü yoğun ilgi üzerine Suudi Arabistan’da otuz dördüncü mağazasını açarak misafirlerini ağırlamaya başladı.

Yurt içi ve yurt dışında yatırımlarına hız kesmeden devam eden Simit Sarayı, lezzetlerini dünya ile buluşturmaya devam ediyor. Simit Sarayı Mağazası, Suudi Arabistan’ın Başkenti Riyad’ın en popüler caddelerinden birisi olan Olaya Street’te açıldığı ilk günden itibaren yoğun ilgi gördü. Mağaza, Simit Sarayı’na özel lezzetlerinin yanı sıra,  çikolata, lokum ve hediyelik ürün satışlarıyla da lezzet tutkularından tam puan aldı. Simit Sarayı Mimari ekibinin tasarımıyla misafirlerini büyüleyen mağaza, 569 metrekarelik ferah atmosferiyle, sadece lezzet değil, keyif de sunuyor.

Simit Sarayı, Suudi Arabistan, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinde büyümesini hızla sürdürmeyi planlıyor. Şirket, temmuz ayında Fawaz Alhokair Group’un Simit Sarayı hisselerinin  yüzde 10’unu alarak stratejik işbirliği anlaşması imzaladığını duyurmuştu. Simit Sarayı, bölgenin en büyük ve başarılı işletmecilerinden biri olan Fawaz Alhokair Grubu ile  2014 yılında  master franchise sözleşmesi imzalamıştı. Sözleşme gereğince Fawaz Alhokair Grubu önümüzdeki 4 yıl içinde 250’den fazla mağaza açarak toplamda 300’den fazla Simit Sarayı mağazasına ulaşmayı planlıyor.

ds

Yukarı