Ana içeriğe atla

S

 

Sektörün “En Cool Fast Food Markası”: Burger King®

27.12.2019 - 15:38

MarketIng Türkiye ve Roamler Türkiye iş birliğiyle bu yıl 5’incisi gerçekleştirilen ‘Cool Markalar Araştırması’nda Burger King® 4. kez ‘’En Cool Fast Food Markası’’ seçildi.

Türkiye’de çeyrek asırdır TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Burger King® yapılan kapsamlı araştırmanın sonucunda 4 yıl üst üste en cool marka seçildi. En cool markalar, Türkiye temsili 12 istatistiki bölgede yaşayan, 18-54 yaş arası, kadın ve erkek 100 Roamler Türkiye kullanıcısının sorulan sorulara seçmeli değil doğrudan yazı ile cevap vermesi sonucunda belirlendi.
Türkiye’de 70’den fazla ilde 650’den fazla restoran ile her gün her tüketiciye aynı kaliteli hizmeti sunan Burger King® 5’incisi gerçekleştirilen Cool Markalar Araştırması’nda 4. kez aynı ödülü almayı başardı. Alınan ödül ile ilgili açıklamada bununan TAB Gıda Dijital Pazarlama ve Teknoloji Direktörü Burak Akın, “Bu yıl 5’incisi gerçekleşen bu araştırmada arka arkaya 4. kez bizi ödüle layık gören tüm tüketicilerimize, Marketing Türkiye ailesine ve Roamler Türkiye’ye teşekkürlerimizi sunuyoruz. Böyle kapsamlı bir çalışmada, tüketicilerin oyları ile her yıl ödüllendirilmek bizi hem gururlandırılıyor hem de sorumluluğumuz artıyor.” dedi.

GGG

Yukarı