Ana içeriğe atla

22

Ortaköy’ün sevilen mekanı misafirlerini bekliyor… / Ortakoy’s popular venue awaits its guests…

15.11.2016 - 14:28

35 yıllık marka olan Ali Baba Restaurant, Ortaköy’ün sıcak atmosferinde menü çeşitliliği ve lezzeti ile günün her saati gidilebilecek bir mekan olma özelliğini taşıyor…

Ali Baba Restaurant, which is a 35 year old brand, is a venue, which can be visited any time of the day with its rich and delicious menu in Ortakoy’s warm atmosphere…

Boğaz’ın en güzel mekanlarından birisi olan Ortaköy’de vakit geçirmek isteyenlerin uğrak yerlerinden birisi de Ali Baba Restaurant… Serpme kahvaltı çeşitleri ve klasik menülerinin yanında salata ve ızgara çeşitleriyle de hizmet veren Ali Baba, yemek molalarının yanı sıra çay-kahve sohbetleri için de keyifli dizaynı ile tercih edilen mekanlar arasında. 
Eş-dost-aile sohbetleri için özel VIP salonları da bulunan Ali Baba, özel kutlamalar, organizasyonlar, toplantıların da adresi oldu. 
35 yıl önce Tophane’de başlayan serüvenine Ortaköy’de devam eden Ali Baba, telefonla sipariş vermek isteyenlere de hızlı, soğumadan servisiyle müşterisinin yüzünü güldürüyor. 
Keyifli ortamı, rahat koltukları ve oturma alanları bulunan Ali Baba Restaurant, lezzetli menüsü ve alternatifleriyle misafirlerini bekliyor.
 

Ali Baba Restaurant is one of the places, people, who want to spend time in Ortakoy, which is one of the most beutiful places in The Bosphorus … Offering grilled food in addition to varieties of mixed brakfast and classic menus, Ali Baba is among places, which is preferred for tea-coffee chats with its pleasant design. 
Ali Baba, which also has private VIP lounges for acquaintance, friend and family chats, is also the address for private celebrations, organizations and meetings. 
Continuing the adventure, which started in Tophane 35 years ago, in Ortakoy, Ali Baba also makes its customer smile with its quick delivery service, which delivers food before it gets cold. 
Ali Baba Restaurant, which has a pleasant atmosphere, comfortable chairs and sitting areas, awaits its customers with its delicious menu and alternatives.

ff

Yukarı