Ana içeriğe atla

 

AVM

ÖKÜZ BURGER “ÖZÜNDE SEN VARSIN“ SLOGANIYLA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

10.04.2018 - 16:48

Her şeyin en doğalını ve en kalitelisini kullanan Öküz Burger, 2018 yılı sonunda 20 şubeye ulaşmayı hedefliyor.

2016 yılında gastronomi  sektörüne de giren Mustafa  Uver, 2017 yılında management girisimcilik adı altında Çnk’s  Öküz Burger markasını satın aldı. 

GERÇEK ANNE KÖFTESİ TADINDA KATKISIZ HAMBURGER…
Her şeyin en doğalını ve en kalitelisini kullanan Öküz Burger, Çanakkale’de kendi yetiştirdiği hayvanlardan elde ettiği etlerini, özel marinasyon formülü, en doğru dinlendirme süreleri ve en doğru pisirme şekli ile köfte haline getirerek özel gurme ekmekleri ve el yapımı özel soslarla  gerçek anne köftesi tadında katkısız hamburgerler sunuyor. 
Gerek hamburgerlerin katkısız ve el yapımı oluşu, gerekse sınırsız içecek konsepti  ve özel sosları, tüketicilerde sağlıklı burger yeme memnuniyeti yaratıyor. Dolayısıyla bu durum yatırımcıların da ilgisini çekiyor.

2018 SONUNDA 20 ŞUBE HEDEFİ
2018 yılı sonunda 20 şubeye ulaşmayı planlayan Öküz Burger ilk 3 ayda açmış olduğu 3 şube ile sektöre de çok hızlı giriş yapmış bulunuyor.  
Çanakkale, Kırıkkale, Çorum, Bolu, Lüleburgaz, Konya, Gaziantep, Balıkesir ve İzmir illerinde açılacak ve yapım süreci devam eden şubeler var.
“Özünde sen varsın“ sloganıyla yola çıkan Öküz Burger yerli ve milli oluşunun da haklı gururunu yaşıyor. 

FRANCHISE BEDELLERİ 600 BİN TL‘DEN BAŞLIYOR
Öküz Burger ağırlıkta AVM konsepti olmak üzere,   cadde konsepti modeli ile de yatırımcılarına hizmet veriyor. Yatırım maliyeti restoranın yerine,büyüklüğüne bağlı olarak değişebiliyor. Ortalama AVM konsepti  600 bin TL+KDV, cadde konsepti  800 bin TL+KDV den başlıyor. 

ASDAS

Yukarı