Ana içeriğe atla

S

 

ÖKÜZ BURGER ADANA’DAKİ YENİ ŞUBESİNİ CADDE MAĞAZA KONSEPTİYLE AÇTI

07.03.2019 - 12:07

ÖKÜZ BURGER, KATKISIZ YÜZDE 100 DANA ETİYLE HAZIRLANAN IZGARA TADINDA HOMEMADE BURGER LEZZETLERİNİ ADANA TURGUT ÖZAL BULVARI’NDA AÇILAN YENİ ŞUBESİNDE MİSAFİRLERİNE SUNMAYA DEVAM EDECEK.

Her şeyin en doğalını ve en kalitelisini kullanan Öküz Burger, kendi yetiştirdiği hayvanlardan elde ettiği etlerini, özel marinasyon formülü, en doğru dinlendirme süreleri ve en doğru pişirme şekli ile köfte haline getirerek özel gurme ekmekleri ve el yapımı özel soslarla  gerçek anne köftesi tadında katkısız hamburgerler sunuyor. 
Gerek hamburgerlerin katkısız ve el yapımı oluşu, gerekse sınırsız içecek konsepti  ve özel sosları, tüketicilerde sağlıklı burger yeme memnuniyeti yaratıyor. Dolayısıyla bu durum yatırımcıların da ilgisini çekiyor.

YENİ ŞUBE CADDE MAĞAZA KONSEPTİNDE
Öküz Burger, yeni şubesini Adana’nın en işlek bulvarı olan Turgut Özal Bulvarı’nda cadde mağaza konseptiyle açtı. 3 kat olan yeni şube, net 200 metrekare kapalı alan, 30 metrekare teras ve 40 metrekare dış oturma alanından oluşuyor. Aynı anda toplam 160 kişiye hizmet verebilecek kapasiteye sahip olan şubede ayrıca çocuk oyun alanı da bulunuyor.
“Özünde sen varsın“ sloganıyla yola çıkan Öküz Burger yerli ve milli oluşunun da haklı gururunu yaşayarak yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

n

Yukarı