Ana içeriğe atla

d's

 

ÖKÜZ BURGER 2019’DA YURT DIŞINA AÇILIYOR

10.05.2018 - 15:34

Merkezi ve ulaşımın kolay olduğu yerlerde şubeleşmeye önem verdiklerini belirten ÇNK’S Öküz Burger marka yaratıcısı Mustafa Uver, şube sayılarına yenilerini ekleyerek markalarını güçlendirme planları yaptıklarını ifade etti.

Öküz Burger olarak yatırım yaparken lokasyon açısından dikkat ettiğiniz unsurlar neler?
Şehirlerin tek alışveriş merkezleri veya halkın yoğun olduğu caddeler olmasına dikkat ediyor ve öncelik veriyoruz. Okul, yurt gibi yerlerin çevreleri ve ulaşımın kolay olduğu yerlerde şubeleşmeye devam ediyoruz.

Yurt içi ve yurt dışı yatırım planlarınız nedir? Hedefinizde hangi bölgeler var?
2018 yılı içerinde şube sayımızı 20’nin üzerine çıkartıp, 2019 yılında İsviçre ve Almanya başta olmak üzere yurt dışında da varlığımızı göstermeye başlayacağız.

Bu yıl gerçekleştirdiğiniz franchise yatırımlarınızdan bahseder misiniz? 
Şu ana kadar açtığımız bütün şubeler franchise olup mevcutta yaptığımız çalışmalar da franchise’dır.

Franchise yatırımlarının Öküz Burger’e etkisi ne oldu?
Ailemize katılan, markamıza inanan ve bizi destekleyen vizyon sahibi franchise sahipleriyle birlikte yolumuza daha güçlü devam ediyoruz.

Lojistik(sevkiyat) sürecinizin işleyişi nasıl oluyor?
Merkezimizde üretilen et, sos, baskılı ürünler gibi hammaddelerin dağıtımı tarafımızca yapılıyor. Kurduğumuz ve şube sayısıyla doğru orantılı genişleyen dağıtım ağımızla şubelerimize destek veriyoruz.

2018 hedeflerinizde neler var?
Önceliğimiz, üretim kapasitemizi artıracak yeni girişimlerde bulunmak ve şubelerimize daha kaliteli hizmet vermek… Sonrasında da şube sayımıza yenilerini ekleyerek markamızı güçlendirme planlarımız bulunuyor.

d's

Yukarı