Ana içeriğe atla

S

 

MOLA VENDING İLE KEYİFLİ BİR MOLA

14.02.2020 - 15:08

En üst teknoloji ve en kaliteli ürünleri kullanarak, amatör bir ruh ve profesyonel çalışma prensibi ile kaliteden ödün vermeden hizmet verdiklerini ifade eden Mola Vendıng Otomat Sistemleri Kurucu Ortak Emre Özdemir, otomat makinelerinin küçük ve büyük ölçekli tüm şirketlerde kullanılabileceğini söyledi.

Mola Vending Otomat Sistemleri ve hizmetleri hakkında bilgi alabilir miyiz? 
Mola Vending olarak; dünyada ve ülkemizde giderek yaygınlaşan sıcak/soğuk içecek ve hazır yiyecek otomat makinelerinin ithalatı, satışı, satış sonrası servisi ve operatörlük hizmetini vererek faaliyet göstermekteyiz. Dolayısı ile faaliyet alanımızın hizmet sektörü olduğunun bilincinde ve müşteri memnuniyetinin en önemli kriter olduğunun farkındayız. Mola Vending en üst teknoloji ve en kaliteli ürünleri kullanarak, amatör bir ruh ve profesyonel çalışma prensibi ile kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Özellikle sağlığa uygunluk, lezzet, teknik servis, bakım ve lojistik konularını 7/24 saat olmak üzere eksiksiz bir biçimde yerine getirmek firmamızın öncelikli prensibidir. 
 

Otomat sistemlerinizden bahseder misiniz? Ne tür otomatlarınız mevcut? 
Ağırlık olarak, çekirdek kahveli özel set üstü sıcak içecek otomatlarıyla kurumsal firmalara hizmet veriyoruz. Ayrıca, fabrika, hastane ve üniversitelerde hem sıcak içecek hem de soğuk içecek yiyecek otomatlarıyla hizmetimiz mevcut. Hizmetimiz yoğunluk olarak ikram modeli üzerinden ilerlemektedir. Ancak, hastane ve üniversitelerde nakit para ve kredi kartı ile de hizmet vermekteyiz. 
 

Otomat sistemlerinizi sürekli güncellenen teknolojiye nasıl entegre ediyorsunuz? 
Yurt dışındaki fuarları ve piyasadaki gelişmeleri sürekli takip ederek bu entegrasyonu sağlıyoruz. 
 

Bu otomat sistemlerinde kullanmak üzere özel ürünler var mı? 
Özel kavrulmuş çekirdek kahve çeşitlerimiz mevcut. Bu sayede, her müşterimizin damak tadına uygun reçeteler hazırlayarak hizmet verebiliyoruz. Ayrıca, kapalı devre ve online kart sistemlerimiz de otomatlar için kolayca uygulanabilir nitelikte.
 

Ürünleriniz nerelerde kullanılabilir? 
Otomat makinelerimiz, küçük ve büyük ölçekli tüm şirketlerde kullanılabilir özelliktedir. 
Hastane, fabrika ve üniversiteler için de farklı birçok çeşit ürünümüz bulunmaktadır. 
 

Kiralama hizmetiniz de var. Bunla ilgili detaylı bilgi alabilir miyiz? 
Kiralama sistemimize verdiğimiz isim ‘operasyonel kiralama’dır. Bu sistemde, ürün tedariği, dolumu, makine kontrol ve temizliği firmamız personelleri tarafından haftada 3 günden az olmamak kaydı şartıyla periyodik ziyaretlerle gerçekleştirilmektedir. Bu sistem sayesinde, müşterilerimiz hiçbir şeye karışmadan sadece ürün lezzet ve kalitesine odaklanarak hizmet alabilmektedirler. 
 

Otomat sektörünün durumunu nasıl değerlendiriyorsunuz? Gelecek dönem planlamalarınız neler? 
Türkiye otomat sektörü giderek büyümekte. Bu büyümeye teknolojiyi de kullanarak uyum sağlayan ve kendini geliştiren firmalar ayakta kalıp yoluna devam edecektir. Mola 
Vending olarak, vizyonumuz ve gelecek planlamamız ile ayakta kalan öncü firmalardan biri olacağımıza eminiz. 

GGG

Yukarı