Ana içeriğe atla

 

AVM

LIttle Caesars Pizza kendi işinin sahibi olmak isteyenleri arıyor!

13.12.2017 - 18:10

DÜNYANIN EN HIZLI BÜYÜYEN FRANCHISE ZİNCİRLERİNDEN LITTLE CAESARS PİZZA, FRANCHISE ŞUBE SAYISINI 2019 YILINDA 300’E ÇIKARMAYI HEDEFLİYOR. NEFİS KENARIN MUCİDİ LITTLE CAESARS PİZZA, FRANCHİSE ADAYLARINA ÇELEBİ HOLDİNG GÜVENCESİYLE EŞSİZ FIRSATLAR SUNUYOR. 

Nefis kenarın mucidi Little Caesars Pizza, Türkiye’de yeni şube yatırımlarını artırarak ülke genelinde daha çok pizza severle buluşmayı hedefliyor. Türkiye’nin ve dünyanın en sevilen pizza markalarından Little Caesars Pizza, yeni yatırımcıları teşvik etmek adına isim hakkı ücretini 40 bin dolardan 50 bin TL’ye düşürerek, Türkiye’nin her yerindeki yatırımcı adaylarına avantajlı bir işbirliği imkanı sunuyor.

LITTLE CAESARS PİZZA’DAN FRANCHİSE’LARA PROFESYONEL DESTEK
Little Caesars Pizza franchise’ı olmak isteyen girişimciler başvuru yaptıkları ilk andan itibaren lokasyon seçimi, eğitim, kiralama, dekorasyon, lojistik, insan kaynakları, satış-pazarlama, operasyon, bilgi-işlem, stok yönetimi, karlılık vb. konularda “tecrübeli” ve “bilgili” bir profesyonel kadronun desteğini almaya başlıyor. Franchising ile ilgili her aşamada yatırımcılarının yanında olan Little Caesars Pizza, sadece eğitimlerle sınırlı kalmayarak yatırımcılarına her konuda destek vermeye devam ediyor. 
Üstelik Little Caesars Pizza, franchise adaylarında sektör tecrübesi de aramıyor. 4-6 haftalık eğitimlerin ardından franchise adayları gerekli tüm teorik ve uygulamalı eğitimi almış oluyor. Enfes pizzalarının lezzeti ve servis kalitesiyle 2007 ve 2015 yılları arasında Amerika’da “Ödenen paranın karşılığını en iyi veren zincir” seçilen Little Caesars Pizza, franchise yatırımının karşılığını da en fazla 3 yılda yatırımcısına kazandırıyor.
Franchise’larından sektörün ihtiyaçlarını anlayıp motivasyonu yüksek bir ekiple, her gün güler yüzle işe başlamasını bekleyen Little Caesars Pizza, kariyerine kendi işinin sahibi olarak devam etmek isteyen ve güvenli bir yatırım fırsatı arayan girişimcileri Little Caesars ailesinin bir parçası olmaya davet ediyor. 

HER ŞUBEDE GÜNLÜK, TAZE PİZZA HAMURU
Her şubesinde taze ve günlük pizza hamuru hazırlayarak fark yaratan Little Caesars Pizza, pizzalarında sezon mahsulü domateslerle birlikte gerçek mozzarella peyniri kullanıyor. Nefis kenarın mucidi olan Little Caesars Pizza, trans yağ ve kızartma kullanmamasıyla da rakiplerinden ayrılıyor. Ayrıca, özenle hazırlayıp zengin içeriklerle tamamladığı gurme soslarıyla da pizza keyfini şölene dönüştürüyor. Little Caesars Pizza düzenlediği kampanyalarla pizza severleri en uygun fiyata, enfes pizzalarla buluşturuyor.

ASDAS

Yukarı