Ana içeriğe atla

S

 

HER DAMAK TADINA HİTAP EDİYORUZ

07.03.2019 - 11:48

İÇİNDE İMZA NİTELİĞİNDE TATLAR BARINDIRAN REÇETELER HAZIRLADIKLARINI BELİRTEN GREEN SALADS GENEL MÜDÜRÜ AYKUT CİHAT KİLİMCİ, “HEM GÖZE HEM DAMAĞA HİTAP EDİYOR OLUŞUMUZ MEMNUNİYETİ BERABERİNDE GETİRİYOR.” DEDİ.

Green Salads olarak müşterilerin damak tadına uygun menüler hazırlarken nelere dikkat ediyorsunuz?
Çıkış noktamız öncelikle sağlıklı ve hijyenik ürünler ortaya koymak. Bu doğrultuda içinde imza niteliğinde tatlar barındıran reçeteler hazırlıyoruz. Menümüzün zenginliği sayesinde her damak tadına rahatlıkla hitap edebiliyoruz. 

BİR ÖĞÜNDE TALEP EDİLEN ÜÇ FARKLI ÜRÜNÜ SUNUYORUZ
Uzun tabak konseptiyle ilk çıkışı yapan siz oldunuz ve daha sonrasında bu konsept çok ilgi gördü. Sizce bu ilginin sebebi nedir?

Uzun tabak konsepti ile misafirlerimizin bir öğünde talep ettiği üç farklı ürünü aynı anda sunma fırsatı bulduk. En önemli özelliği ise ilk ve farklı olmasıydı. Bu kadar çok sevilmesi ve talep görmesi nedeniyle de çokça kullanılır oldu. 

MEMNUNİYETİN ÖNCELİKLİ SEBEBİ “LEZZETİMİZ”
Müşterilerin memnuniyeti tercih edilebilirliği artıran bir unsur. Siz, müşteri memnuniyetini nasıl sağlıyorsunuz?

Memnuniyetin öncelikli sebebi lezzetlerimiz olmakla beraber; güler yüzlü ve pozitif personellerle çalışıyoruz. Müşteri taleplerini zamanında karşılamamız,  hem göze hem damağa hitap ediyor oluşumuz memnuniyeti beraberinde getiriyor.

Yeni şube açılışı planlarınız var mı?
Yeni yılla birlikte elbette yeni hedefler ve yeni stratejiler oluşturuldu. Yurt içinden ve yurt dışından oldukça yoğun talep alıyoruz. Doğru noktalarda yeni şube açılışlarına devam edeceğiz. Yapımı devam eden ve önümüzdeki aylarda açılacak şubelerimiz var.

n

Yukarı