Ana içeriğe atla

S

 

HEDEF 2020 YILINDA 100 ŞUBEYE ULAŞMAK

12.10.2018 - 12:01

Türkiye genelinde 41 şubeye ulaştıklarını ve ilk günkü çizgileri ile büyümeye devam ettiklerini belirten Kahveland Firma Sahibi Ömer Balaban, hedeflerinin 2020 yılına kadar 100 şubeye ulaşmak olduğunu söyledi.

Kahveland hakkında bilgi verebilir misiniz? 
2013 yılında kurulan marka, 2015 yılında Balaban Group’un yatırımcı olarak katılımıyla markanın çıkışına ivme katmıştır. Türkiye genelinde 41 şubeye ulaşan markamız, ilk günkü çizgisi ile büyümeye devam ediyor.
 
“KALİTEYİ EN UYGUN FİYATA SUNUYORUZ”

Müşteriler neden Kahveland’i tercih ediyor?
Hem bayilerimize, hem de müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyata en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz. Bayilerimiz ve müşterilerimiz ile birlikte hızla büyüyen bir aile gibiyiz. Açılan her franchise noktasını kendi mağazamızmış gibi benimsiyoruz. 

Şu an kaç şube ile faaliyet gösteriyorsunuz? 
Toplam 41 şube ile hizmet veriyoruz.

DOĞRU LOKASYON, DOĞRU BAYİ PROFİLİ…

Franchise şartlarınız ve franchise bedeliniz nedir?
Bayilik verirken, doğru lokasyon ve doğru bayi profili bizim için en önemli koşul. Franchise başvurularında herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Başvuru yapan her aday ile iletişime geçilip, varsa düşündüğü lokasyon ziyaret edilerek bir fizibilite çalışması yapılıyor. Lokasyonun doğruluğuna inandıktan sonra franchise bedeli olarak 60 bin TL talep ediyoruz. Yatırım maliyetlerimiz ise yaklaşık 2 bin 750/m²’dir. Bu yatırım maliyeti; alt yapı, tesisat, vitrifiye, inşaat işleri, hareketli ve sabit mobilya, mutfak ve bar ekipmanları, pergole sistemi, ses ve kamera sistemi, işletme programı ve ekipmanları, zücaciye vb. işletmenin açılıp faaliyet verebilmesi için gerekli olan her şeyi kapsıyor.
Ürün ve malzeme tedariği konusunda yatırımcılara destek oluyor musunuz? 
Bayilerimizin tüm ürün ve malzeme tedariği bizim tarafımızdan yapılıyor. 

2020 YILINDA HEDEF 100 ŞUBE

Yeni yatırım planlarınızı ve hedeflerinizi öğrenebilir miyiz?
Yurt dışı master franchise görüşmelerimiz yoğun bir şekilde devam ediyor. Türkiye’de ise şube hedefimiz 2020 yılına kadar 100 şubeye ulaşmak.

WT

n

Yukarı