Ana içeriğe atla

d's

 

HD İskender, Anatolium Marmara AVM’de Misafirlerini Ağırlıyor

04.05.2018 - 14:05

HD Holding, Türkiye genelinde 89’uncu HD İskender restoranını Anatolium Marmara AVM’de açtı.

Geleneksel iskender lezzetini ulaşılabilir fiyatlarla sunan HD İskender Türkiye genelindeki restoran yatırımlarına devam ediyor. HD İskender, İstanbul Kartal’daki Anatolium Marmara AVM’de misafirlerini ağırlamaya başladı.

Türk mutfağı lezzetlerini yeni misafirleriyle buluşturmaktan mutluluk duyduklarını belirten HD Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Demirağ, “Tüm markalarımızda olduğu gibi HD İskender’de de önceliğimiz misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmak. Türkiye genelindeki yatırımlarımıza bu sene de hız kesmeden devam ederek, yıl sonuna kadar tüm markalarımızda toplam 50 yeni restoranı hayata geçirmeyi planlıyoruz.” dedi. Demirağ, “5 yıl içerisinde toplam 500 restorana ve 6 bin 500 çalışana ulaşarak büyümemizi sürdüreceğiz.” diye konuştu.

HD İskender, sadece dana etinden ve yüzde 100 usta eli ile hazırlanan iskenderi, yıllara dayanan restorancılık uzmanlığıyla uygun fiyata sunarak herkese keyifli bir restoran deneyimi yaşatıyor.

Minik misafirlerini de unutmayan HD İskender, çocuk menülerinde Küçük İskender, Köftehor ve Köfte-Çorba seçenekleri sunuyor.Ayrıca HD İskender, menülerin yanında Düşyeri tarafından tasarlanan çok sevilen Pepee’nin eğlendirici oyuncaklarını hediye ederek çocukların yüzünü güldürüyor.

d's

Yukarı