Ana içeriğe atla

S

 

GÖZLEMİO YENİ MAĞAZASINI MEYDAN AVM’DE AÇTI

12.03.2020 - 14:57

Özel formüllü, ekşi mayalı hamuruyla hazırladığı yeni nesil gözlemeleriyle bin yıllık gözlemeye yenilikçi yorum katan Gözlemio, ikinci mağazasını Meydan İstanbul AVM’de açtı.

Gözlemeyi bin yıllık geleneksel tarifiyle, patentli ocaklarda modern yöntemlerle hazırlayarak gözlemeye yenilikçi bir yorum katan Gözlemio, ikinci mağazasını Meydan İstanbul AVM’de hizmete açtı. Meydan İstanbul AVM’nin Mahalle bölümünde açılan yeni mağazasında ekşi mayalı, özel formüllü Gözlemio hamuruyla hazırlanan yaklaşık 20 çeşit gözlemesini Meydan AVM müşterileriyle buluşturan Gözlemio, gözleme severlerden de tam not aldı.

HEDEF GÖZLEMEYİ TÜM DÜNYAYA TANITMAK

2020 sonunda 10 mağazaya ulaşmayı hedeflediklerini söyleyen Gözlemio Kurucu Ortağı Ömer L. Soylu, “2019 yılında kurulan Gözlemio’nun hedefi; bir dünya markası olmak ve gözlemeyi tüm dünyaya tanıtarak, menülerde yerini almasını sağlamak. Bu hedefle ilk mağazamız Şişli’de on binlerce müşteriye hizmet verdikten sonra şimdi de İstanbul’un en önemli yaşam ve alışveriş merkezlerinden Meydan AVM’de müşterilerimizle buluştuk. Günün her saati yenebilecek, ekşi mayalı hamuru, iç malzemesinin bolluğu ve birbirinden lezzetli iç harçlarıyla iddialı olan, özel icat ettiğimiz gözleme pişirme ocağı ile 5 dakikada hazır olan Gözlemio gözlemelerini her yaştan herkesin tatmasını istiyoruz.” diye konuştu.

MOZZARELLALI’DAN GURME’YE, 20 ÇEŞİT GÖZLEMİO

Menüsünde patatesli, peynirli, ıspanaklı gibi klasik; karışık, jumbo mix, mozzarellalı, vejeteryan mix gibi yeni nesil ve kavurmalı, tavuklu, pastırmalı gibi gurme gözlemelerinin yanı sıra mevsim sebzeleriyle yapılan özel gözlemeler de bulunan Gözlemio, çikolatalı muzlu, ballı tahinli ve balkabaklı gibi gözleme tatlılarıyla da dikkat çekiyor. Ar-Ge Merkezi’nde sürekli tatlar geliştirmeye devam eden Gözlemio’nun tüm gözlemelerinin içlerindeki harçlar da şefler tarafından özel olarak hazırlanıyor.

playpark

Yukarı