Ana içeriğe atla

d's

 

Gönül Kahvesi Yenilenen Konseptiyle Caddebostan’da

10.05.2018 - 15:27

TÜRKİYE’NİN TEK BUTİK KAHVE ZİNCİRİ OLAN GÖNÜL KAHVESİ, TÜRKİYE’DE VE DÜNYADA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR.

Yurt içi ve yurt dışı toplam şube sayısı 80’e ulaşan marka; yenilenen konseptiyle Caddebostan’da misafirlerinin hizmetine girdi. 

2018 YILINDA YENİ AÇILIŞ PLANLARI…
Eskişehir, Muğla-Dalaman,  Aydın-Didim, Ankara, Trakya Bölgesi, Konya ve Türkiye’nin birçok farklı bölgesi ile yurt dışında başta Almanya olmak üzere birçok Avrupa ve Ortadoğu ülkesi ile ilgili açılış planları da bulunuyor.

2023’TE HEDEF YURT DIŞINDA 223 ŞUBE!
Avrupa, Asya, Körfez ülkeleri olmak üzere, dünyanın her köşesinden talepler alan Gönül Kahvesi, 2023 yılında yurt dışında en az 223 şubeye ulaşmayı hedefliyor.

YENİ ÜRÜNLER MÜŞTERİLERİN BEĞENİSİNİ KAZANDI
Gönül Kahvesi Türk kahvesi, espresso ve diğer tüm kahveleri, özel formülleriyle harmanlayıp sunuyor. Marka, Türk kahvesine hak ettiği itibarı ‘Gönül Harmanı’ ürünü ile kazandırmıştır.
Menüye yeni giren özel hazırlanmış atıştırmalıklar, cam şişe ev yapımı tamamen katkısız meyve suları ile doğal ve katkısız enfes soslarıyla cheesecake’ler de diğer ürünler gibi misafirler tarafından oldukça beğeniliyor.

“DÜNYADA BİR GÜN HERKES TÜRK KAHVESİNİ TADACAK!”
Vizyonu; yenilikçi, girişimci ve kaliteye odaklanmış yapısı ile Gönül Kahvesi’ni dünya markası yapmak, misyonu; Türk kahvesini ulusal ve uluslararası arenada kaliteli ve güvenilir marka olarak vazgeçilmezler zirvesine taşımak olan marka; “DÜNYADA BİR GÜN HERKES TÜRK KAHVESİNİ TADACAK!” sloganıyla yoluna devam ediyor.

ŞUBE SAYISINI ARTIRIYOR
Gönül Kahvesi, sadece yurt içinde değil yurt dışında da hedeflerine ulaşma doğrultusunda şube sayısını artırıyor. İlk yurt dışı şubesini 2014 yılında Saraybosna’da Sarajevo City Center AVM’de, sonrasında Mart 2017’de Bahreyn şubesini Muharraq şehri Seef Mall’da, Nisan 2017 de Avusturya şubesini Vorarlberg Eyaleti Dornbirn şehrinde açtı. Temmuz 2017’de Saraybosna’da 2. şubesini açan Gönül Kahvesi yurt dışındaki şube sayısını 4’e çıkardı.
2018 yılında açılan şubeler
Mersin Üniversitesi Cad. (14 Şubat 2018)
Adıyamanpark AVM (23 Mart 2018)
Batman / Turgut Özal Caddesi (23 Nisan 2018)
Şantiye süreci devam eden yurt içi ve yurt dışı şubeler
Muğla / Dalaman (Mayıs 2018)
Saraybosna 3. Şube (Mayıs 2018)
Manama 2. Şube (Mayıs 2018) 

y

d's

Yukarı