Ana içeriğe atla

 

AVM

Geleneksel Lezzet Ödülü’nün sahibi Bursa Kebap Evi oldu

13.12.2017 - 18:11

UFRAD’ın düzenlediği Franchise Ödülleri’nde ‘Geleneksel Lezzet Ödülü’nün sahibi Bursa Kebap Evi oldu. Türkiye’deki 80 şubesinde, Bursa’nın gerçek değerini ve geleneksel lezzetini bozmadan koruyan franchise markası Bursa Kebap Evi, daha önce de Brüksel’deki Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü’nden ‘üstün lezzet ödülü’ alan tek döner markası olmuştu 
Bursa’nın gerçek etinden, sütünden, yağından, yoğurdundan harmanlanan Bursa Kebabı nam-ı diğer iskender yine ödüllerin yıldızı oldu. Bursa Kebap Evi’nde gerçek formülünden taviz vermeden, üzerine bir de 1000 derecede közlenmiş domateslerin sosuyla taçlanan ‘Bursa kebabı’, Ulusal Franchising Derneği (UFRAD) tarafından “Geleneksel Lezzet Ödülü” ile ödüllendirildi.
Ulusal Franchising Derneği (UFRAD) tarafından ikincisi düzenlenen “Franchise Ödülleri”, “Dünya Franchising Zirvesi” ile eş zamanlı gerçekleşti. Helvacı Grup Yönetim Kurulu Başkanı M. Cem Helvacı, Bursa Kebap Evi’ne değer görülen ödülünü Rusya Franchise Derneği Başkanı Agnessa Osipova’nın elinden aldı. Böylece ‘Bursa Kebabı’ Brüksel Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü’nden aldığı ‘üstün lezzet ödülü’ne bir yenisini ekleyerek lezzetini tescillemiş oldu. 
Helvacı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cem Helvacı, UFRAD tarafından değer görülen ödülden dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek şunları söyledi: “Biz Bursa Kebap Evi olarak Türkiye’nin dört bir yanında Bursa’yı temsil ettiğimize inanıyoruz. Ve bu bilinçle Bursa’nın bütün değerlerini koruyarak, aslına sadık kalarak taşıma hevesiyle yola çıktık. Kısa zamanda çok yol katederek ulaştığımız 80 şube ve her bir noktamızda bu lezzeti korumamız başardığımızı gösteriyor. Gururluyuz.”

ASDAS

Yukarı