Ana içeriğe atla

S

 

FRANCHISE İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ

18.01.2019 - 16:42

Franchise verirken öncelikle, franchise alacak kişinin niteliklerine ve markayı temsil yeteneğine baktıklarını belirten ÇNK’S Öküz Burger Marka Yaratıcısı Mustafa Uver, “Franchise vermeye hızlı bir şekilde devam ederek  büyümeye devam edeceğiz.” diyor.

FRANCHISE ALACAK KİŞİ MARKAYI TEMSİL EDEBİLMELİ
Franchise şartlarınız neler?

Franchise’de verirken öncelikle, franchise alacak kişinin niteliklerine ve markayı temsil yeteneğine bakıyoruz. Lokasyona göre şartlarımız değişkenlik göstermektedir. Şehirlerin tek alışveriş merkezleri veya halkın yoğun olduğu caddeler olmasına dikkat ediyor ve öncelik veriyoruz. Okul, yurt gibi yerlerin çevreleri ve ulaşımın kolay olduğu yerlerde şubeleşmeye devam ediyoruz. AVM’lerde 60-100 metrekare, caddelerde ise 150 metrekare üzerinde olması gerekiyor. Ortalama franchise bedelimiz ise 400 bin ile 800 bin TL arasında değişiyor.

Franchise verdiğiniz yatırımcılara hangi konularda destek oluyorsunuz?   
Yatırımcılara ekipman, personel eğitimi, insan kaynakları ve ham madde olmak üzere tüm konularda destek oluyoruz. 

Yurt içi ve yurt dışında franchise ile büyümeye devam edecek misiniz? 
Orta Asya’da franchise üzerine araştırmalarımız devam ediyor. Yurt içi ve yurt dışında yeni yatırımlarla franchise vermeye devam edeceğiz. 

HEDEF ULUSLARARASI BİR MARKA OLMAK
Yeni yatırım planlarınızdan bahseder misiniz? Yakın zaman içerisinde açtığınız ve açmayı düşündüğünüz şubeler var mı? 

Franchise vermeye hızlı bir şekilde devam ederek  büyümeye devam edeceğiz. Ayvalık ve Adana’da iki yeni şubemizi açtık. Eskişehir, Bursa ve İzmir’de yeni şube açılışlarımız olacak. Birçok bölgede franchise görüşmelerimiz devam ediyor. Yeni yatırımcılarımızla birlikte hedeflerimizi büyütmek ve uluslararası bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemek istiyoruz. 

GGG

Yukarı