Ana içeriğe atla

d's

 

Coffee Gutta, kahveye yatırımla büyüyor

10.03.2017 - 09:48

Türkiye’de üçüncü nesil kahve akımının en önemli temsilcisi olan Coffee Gutta, kararlı adımlarla büyüyor. İstanbul’daki üçüncü şubesini Galata’da açan Coffee Gutta’nın hedefi, lezzetleriyle Türkiye’yi sarmak…

Kısa sürede kahveye kattığı lezzetle dikkatleri üzerine çeken Coffee Gutta, kahve tutkunları ve gençler tarafından tercih edilen bir marka oldu. 2017 yılı itibarıyla büyümeye hız veren Coffee Gutta, İstanbul’daki üçüncü şubesini Galata’da açtı.
Kamber Çal, 2017 yılı sonuna kadar üç yeni şube daha açmayı hedeflediklerini belirterek şunları söyledi: “Coffee Gutta ile sunduğumuz orijinal kahve lezzetleriyle damakları tatlandırırken, yatırım sayesinde istihdama da katkı sağlıyoruz. ‘Kahvenin rotası’ sloganıyla çıktığımız yolda bulunduğumuz bölgelerde 3. nesil kahve akımının en önemli temsilcisi rolünü üstleniyoruz. İlk olarak Türkiye’ye genelinde bir lezzet ağı oluşturmayı planlıyoruz. Önümüzdeki beş yılda dünyaya açılan bir zincir olma yolunda ilerliyoruz.”

YATIRIM İÇİN CAZİP BİR SEKTÖR
Coffee Gutta ailesine katılmak isteyenler için özel yatırım fırsatları sunduklarını vurgulayan Kamber Çal, “Kahve sektörü, orijinal ve ilgi çekici konseptiyle yatırım açısından oldukça cazip. Biz de yatırım için istekli olanlara özel fırsatlar sunacağız. Bununla birlikte personel alımı ve eğitimi, açılış ve operasyon yönetimi gibi destekleri de ücretsiz vereceğiz. Marka yatırımımız ve üstün hizmet anlayışımızla üçüncü nesil kahvecilik alanında atağa kalkacağız” şeklinde konuştu.
Dünyanın değişik bölgelerinden getirttiği kahve çekirdeklerini özenle kavurarak öğüten ve demleyerek Türk kahve müdavimlerinin beğenisine sunan Coffee Gutta, kişiye özel hizmeti, özenle tasarlanmış konsepti ve kaliteli menüsüyle kahve sektöründe fark yaratıyor. 

d's

Yukarı