Ana içeriğe atla

S

 

Bursa Kebap Evi yurt içinde her ay bir şube açmayı planlıyor

10.10.2019 - 11:49

Şu anda mevcut 99 restoran ile faaliyet gösterdiklerini belirten Bursa Kebap Evi Genel Müdür Yardımcısı Bahadır Altaş, “2019 yılı sonuna kadar yurt içinde her ay 1 mağaza açmayı planlıyoruz.” ifadesinde bulundu.
 

FRANCHISE BEDELİ 150 BİN TL
Franchise şartlarınız ve franchise bedeliniz hakkında bilgi alabilir miyiz?

Franchise bedeli olarak 150 bin TL ve aylık yüzde 4 royalty bedeli almaktayız. AVM’ler için 100 metrekare ve üzeri, cadde mağazaları için 250 metrekare mağazaları tercih ediyoruz.

Franchise verirken nelere dikkat ediyorsunuz? Yatırımcının hangi özelliklerde olması gerekiyor?
Öncelikle olmazsa olmaz şartımız; franchise adayımızın işinin başında olması, yatırım maliyetlerini karşılayabilmesi ve uyumlu bir ortaklık düşüncesine sahip olması. 

MEVCUT ŞUBE SAYISI 99
Şu an kaç şube ile faaliyet gösteriyorsunuz? Hangi bölgelerde büyümeyi hedefliyorsunuz?

Şu anda mevcut 99 restoran ile faaliyet gösteriyoruz. Öncelikle Karadeniz,  Marmara, Ege ve Akdeniz Bölgesinde büyüme hedeflerimiz bulunuyor. İzmir, Ankara, Eskişehir, Antalya ve Rize mağaza açmayı planladığımız lokasyonlar arasında.

Yatırımcılara nasıl destekleriniz oluyor?
Eğitim, operasyon, pazarlama, reklam ve lojistik desteklerimiz yatırımcılarımıza birlikte yol aldığımız süre boyunca sağladığımız desteklerden bazıları.

Franchise yatırımı yapan kişilerin kazanması ve yatırımlarının geri dönüşü için ne kadar bir süreye ihtiyaçları var?
Bu yatırımcımızın finansal gücü ve işini sahiplenip iyi bir ekip oluşturarak yol alıyor olabilmesi ile doğru orantılıdır. 

KAZAN- KAZAN FORMÜLÜ
Markanızın büyümesinde franchise vermenin nasıl katkıları oluyor?

Franchise sistemini markamızın daha karlı çalışabilmesini sağlamak amacı ile tercih ediyoruz. Franchise sistemi kazan- kazan formülüdür. Franchise sistemini hem markamızın hem de yatırımcımızın kazanmasını sağlamak amacı ile yürütüyoruz.   

YURT DIŞINDA BÜYÜME PLANLARI
Hedeflerinizden bahseder misiniz?

Bursa Kebap Evi olarak öncelikle yurt dışında büyümeyi planlıyoruz. Merkez olarak açtığımız mağazaların yanı sıra vermiş olduğumuz master franchise’lar var. 2019 yılı sonuna kadar yurt içinde her ay 1 mağaza açmayı planlıyoruz. Şu anda anlaşması tamamlanmış Adana 01 Burda AVM ve Dilovası Oksijen Tesisleri mağazalarımız mevcut, en kısa zamanda hizmet vermeye başlayacaklar. Yurt dışında Almanya’da hizmet veren 2 şubemiz ile Abu Dhabi Deerfields Mall’da bulunan şubemizin yanı sıra Dubai City Walk ve Abu Dhabi One Stop’ta Ekim ayı içerisinde 2 şubemiz daha hizmete girecek. Ayrıca İran Tahran Mall ve Azerbaycan Cadde şubelerimiz de kısa zaman içerisinde açılacak. Kanada ve Fransa şubelerinin ise görüşmeleri devam ediyor. Yurt içinde de yine fizibilite çalışmaları doğrultusunda nish projelerde franchise sistemi ile açmayı planladığımız mağazalar bulunuyor.
 

GGG

Yukarı