Ana içeriğe atla

S

 

BUREK “BOŞNAK BÖREĞİ” İLE TÜM TÜRKİYE’YE YAYILACAK

12.10.2018 - 11:57

BUREK İŞ GELİŞTİRME SORUMLUSU VE ORTAĞI NINO KAVARA: “ŞU ANDA SADECE İZMİR’DE FAALİYET GÖSTERİYORUZ ANCAK ÜRETİM VE LOJİSTİK ALT YAPIMIZI FRANCHISING SİSTEMİNE UYGUN YAPTIĞIMIZDAN EN KISA SÜREDE TÜM TÜRKİYE’YE YAYILACAĞIZ.”

“GERÇEK BOŞNAK BÖREĞİNİ SUNMAK İSTEDİK”
Somunarası markasıyla 5 yıl önce ilk şubenizi açtınız. Peki, Burek markası nasıl doğdu?
Boşnak bir aile olarak en iyi bildiğimiz iş köfte ve börek olduğundan ve piyasada ‘’Boşnak Böreği’’ ibaresinin çok haksız yere kullanıldığını düşündüğümüz için böreği çok seven milletimize gerçeğini sunmak istedik. 

“TÜRKİYE’YE YAYILACAĞIZ”

Nerelerde faaliyet gösteriyorsunuz?  

Şu anda sadece İzmir’de faliyet gösteriyoruz ancak üretim ve lojistik alt yapımızı franchising sistemine uygun yaptığımızdan en kısa sürede tüm Türkiye’ye yayılacağız. 

Mevcut şube sayınız nedir? 
3 şube ile hizmet veriyoruz. 

LOKASYON ÖNEMLİ BİR KRİTER

Lokasyon seçiminde dikkat ettiğiniz öncelikler nelerdir? 
İş merkezlerine veya fabrikalara yakın olması, işe gidiş istikametinde olması, sabahları gölge olması, açık alanı olması gibi birçok kritere dikkat ediyoruz.

Türkiye’nin gerçek Boşnak böreğini yapan bir marka olarak franchise şartlarınızdan bahseder misiniz?
Uygun gördüğümüz lokasyonda, işe uygun bayi adayi ve fizibil olarak değerlendirdiğimiz kiralama koşullarını birleştirebilmek en önemli koşulumuz. Bunun dışında mali şartlardan bahsedecek olursak bayilik bedeli 50 bin TL ve bir şubenin yaklaşık yatırım maliyeti sadece 250 bin TL’dir 

ÜRETİM TESİSLERİ BÜYÜYECEK

Son olarak yeni yatırım planlarınız hakkında bilgi verebilir misiniz?
Yatırım maliyetlerin düşük olması beklentimizin çok üstünde bir bayilik talebi ile karşılaşmamıza neden oldu. Bu talepleri doğru değerlendirebilmek adına 2019 başında üretim tesislerimizin kapasitesini artırmak için yatırım planımız hazır.

W

n

Yukarı