Ana içeriğe atla

S

 

Bİ’PİDELİ KÖFTE İLE GELENEKSEL LEZZET YOLCULUĞU

07.03.2019 - 12:09

GELENEKSEL LEZZETLERİ UYGUN FİYAT VE ÜSTÜN HİZMET KALİTESİ İLE BÜTÜNLEŞTİREREK MÜŞTERİLERE SUNDUKLARINI BELİRTEN Bİ’PİDELİ KÖFTE FİRMA SAHİBİ ONUR YILMAZ,  FRANCHISE SÜREÇLERİ HAKKINDA DA BİLGİ VERDİ.

Bi’Pideli Köfte markasını kısaca tanıyabilir miyiz?  
Gıda sektöründeki deneyimlerimizi işin ustalarıyla birleştirerek 2017 yılından beri Bi’Pideli Köfte markası ile geleneksel lezzetlerimizi uygun fiyat ve üstün hizmet kalitesi ile bütünleştirerek müşterilerimize sunuyoruz. 

Köftelerinizin lezzet ve kalitesini nasıl sağlıyorsunuz?  
Bi’Pideli Köfte’nin eşsiz lezzeti, özenle seçilmiş doğal ve kaliteli malzemelerden geliyor. Geleneksel lezzet yolculuğumuzu uluslararası kalite standartlarında üretim yapan tedarikçilerle çalışarak, müşterilerimize her zaman sadece doğal, katkısız malzemeler ile hazırlanmış ürünler sunarak devam ettiriyoruz. Ürünlerimizde kullandığımız etlerimizi Balıkesir ve Bursa’da doğal şartlarda beslenen hayvanlardan elde ediyoruz. Kesim süresince ustalarımız en lezzetli eti elde edebilmek için kesimden marinasyon sürecine kadar tüm aşamaları özenle takip ediyor. Kullandığımız baharattan tereyağına kadar her ürünün en doğal ve en güzel olduğu yöreden ulaşımını sağlayıp etlerimizle harmanlıyoruz. Kısacası bir porsiyon önünüze geldiğinde en az yedi ilin dokusunu yemeğinizle birleştirip damak zevkinize sunuyoruz.
Pideli köftemiz medarı iftiharımız. Ama sadece tek bir çeşitle lezzet severlerin karşısına çıkamazdık. Yepyeni lezzetlerimizle, etin ve köftenin en renkli hallerini deneyimlemeleri için müşterilerimizi bekliyoruz. 

Kaç şube ile nerelerde hizmet veriyorsunuz? 
Sur Yapı Marka AVM’de ilk şubemizi açtık. 2019 yılı içerisinde 3 adet şubemizin projelendirme süreci başlamış bulunuyor.

Franchise sürecinizi anlatır mısınız? Adaylarda aradığınız kriterler nelerdir? 
Franchise adaylarının, dinamik ve yeniliklere açık adaylar olmasına dikkat ediyoruz. Süreç analizleri gerçekleştiren, performansının başarıya değer katacağını bilen, yönetim kabiliyetleri yüksek işine gönülden bağlı olacak ve yatırımı gerçekleştirebilecek ekonomik yeterliliğe sahip adayları tercih ediyoruz. Sürecimiz ise, ulusal ve uluslararası marka süreçleri ile benzer şekilde ilerliyor. 

Görüşme: Yatırımcı adayını tanıma, talebe konu bölge ve yatırımcı hakkında bilgi alma. 
Marka Sunum: Yatırımcı adayına, Bi'Pideli Köfte markasını ve franchise sistemini anlatma.
Lokasyon Belirleme, Fizibilite: Yatırımcı için en uygun lokasyon tercihi için çalışma yapma.
Mimari Proje: İlgili lokasyon için mimari proje hazırlama. 
Sözleşme: Mimari proje bütçesi ve zamanı hakkında bilgi paylaşımı ve sözleşme imzalama. 
İnşaat: Sözleşme sonrası, mimari ekibimizin inşaat sürecini başlatması
Personel alımı ve eğitim: Taahhüt edilen inşaat süresinin bitimine yakın, insan kaynakları departmanımız aracılığı ile personel seçiminin yapılması ve eğitimlerinin sağlanması.
Açılış: Son kontrollerin yapılması ve şube açılışı.

n

Yukarı