Ana içeriğe atla

S

 

BEREKET DÖNER’DEN ÇOK SEÇENEKLİ FRANCHISE İMKANI

11.10.2018 - 18:14

Dönerde dünyanın en çok bilinen Türk markası haline gelen Bereket Döner, yatırımcılar için franchise seçeneklerine yenilerini ekledi. Genç yatırımcılar için yeni iş imkanları geliştiren Bereket Döner, 5 ayrı franchise modeliyle bütçesi küçük, hedefi büyük yeni nesil girişimcilerin önüne açıyor.

Bereket Döner CEO’su Muhammet Nezif Emek, kurumsal yatırımlara 2018 yılı boyunca büyük önem verdiklerini belirterek, “Genç yatırımcıları yıllardır ihmal eden büyük kuruluşlar arasında anılmak istemiyoruz. Yatırımcı ruhu canlı tutan gençlerin önünü açmak için, bütçesi küçük, vizyonu, ufku büyük yeni nesil müteşebbislere anahtar teslim iş imkanı sağlıyoruz, geliştirdiğimiz yeni franchise modelleri ile binlerce yatırımcıya cazip iş imkanları kurmayı hedefliyoruz.” dedi.

 PAKET DÖNER SATIŞLARINA ÖZEL YATIRIM
 Küçük ölçekli yatırımcılar için geliştirilen yeni yatırım modellerinin özellikle İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Bursa ve Konya gibi büyük şehirlerde ilgi göreceğini söyleyen Emek şu bilgileri verdi: “Zamanla yarışan işletmeler için Bereket Döner Paket ve Bereket Döner Express gibi yeni franchise sistemleri hem çok kazandırıyor, hem de hızlı servis ağıyla tercih nedeni oluyor. Bereket Döner olarak beş farklı konsept seçeneği sunmaktayız. Bunlar; Bereket Döner Durak, Bereket Döner Paket, Bereket Döner Express, Bereket Döner ve Bereket Döner Since 1988’dir. Konseptlerin çeşidine göre franchise bedeli hiç almadığımız konseptimiz de bulunmakta, 60 bin TL + KDV, 200 bin + KDV aldığımız konseptler de bulunmakta. Son zamanlarda en çok ilgi gören iki konseptimiz Bereket Döner Durak ve Bereket Döner Express’tir. Bereket Döner Durak konseptinden franchise bedeli almadığımız gibi satışa hazır ürünleri içinde olan anahtar teslim standart bir durak konseptini içindeki ürünlerle birlikte 70 bin TL+ KDV’ye vermekteyiz. Franchise tutarlarımız Ekspres için 60 bin +KDV – Restoran için 100 bin + KDV – Sınce 1989 için 200 bin + KDV olarak belirlenmektedir.” dedi.

 

n

Yukarı