Ana içeriğe atla

S

 

BAYRAĞIMIZI DAHA FAZLA ÜLKEDE DALGALANDIRMAK İSTİYORUZ

13.11.2019 - 15:46

Tavada Tavuk ailesi olarak 2019 yılını 55 şube ile tamamlamayı hedeflediklerini söyleyen Tavada Tavuk İş Geliştirme ve Franchıse Müdürü Akın Gürbüz, “Türkiye’de 80 şube hedefimize ulaşmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Yurt dışında Balkanlar, Ortadoğu ve Avrupa’da yaptığımız görüşmelerle beraber bayrağımızı daha fazla ülkede dalgalandırmak istiyoruz.” dedi.
 

Tavada Tavuk 2019 yılını kaç şube ile tamamlayacak? 
Tavada Tavuk ailesi olarak 2019 yılını 55 şube ile tamamlamayı hedefliyoruz. 

YENİ ŞUBE AÇILIŞLARI IRAK VE ÜRDÜN’DE
Son olarak Kıbrıs’ta bir şube açılışınız oldu. Yurt dışı açılışlarınız devam edecek mi?

Kıbrıs’ta açılışı yapılan şubemize müşterilerimizin ilgisi bizleri çok mutlu etti. Yurt dışında yeni açılışlarımız Irak ve Ürdün olarak devam edecek. 

ŞUBE PERSONELLERİ EĞİTİMDEN GEÇİYOR
Çok şubeli bir marka olarak lezzet standardınızı nasıl koruyorsunuz? 

Ürünlerimiz pişmeye hazır ve marinasyonlu bir şekilde özel ambalajlarında, araçlarımızla şubelere ulaştırılıyor ve şubelerde el değmeden sadece pişiriliyor. Aynı zamanda şube personellerini açılıştan önce İstanbul merkez şubemizde eğitime alıyoruz. Burada özellikle ürünlerin müşteriye gitmeden son halini operasyon ustalarımızla çalışıp, görüp gerekli yetiyi kazanmalarını sağlıyoruz. Bu sayede ürünlerimizin standartlarını kontrol edebiliyoruz.

2019 hedeflerinizi gerçekleştirdiğiniz bir yıl oldu mu?   
2019 yılında planladığımız hedeflerimizi gerçekleştirdik ve birçok mutlu bayi ile yolumuza devam ediyoruz. 

80 ŞUBE HEDEFİ
2020 yatırım planlarınızda neler var? 

Türkiye’de 80 şube hedefimize ulaşmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Yurt dışında Balkanlar, Ortadoğu ve Avrupa’da yaptığımız görüşmelerle beraber bayrağımızı daha fazla ülkede dalgalandırmak istiyoruz.

playpark

Yukarı