Ana içeriğe atla

d's

 

Baydöner 2018’de de hız kesmiyor

10.05.2018 - 15:08

Baydöner, 39 Burda AVM ve İstanbul Maltepe Piazza AVM’de açtığı iki yeni restoranı ile büyümeye devam ediyor.

Baydöner, 2 farklı ilde gerçekleştirdiği yeni restoran yatırımlarıyla toplamda 127 lezzet noktasına ulaştı. İstanbul’daki 31. restoranını Maltepe Piazza AVM’de açan Baydöner, Lüleburgaz’daki ilk restoranını da 39 Burda AVM’de açtı.
Yeni restoranlarıyla 41 ilde toplam 127 restoran sayısına ulaşan Baydöner, standart hizmet kalitesi, uygun fiyatı ve sunduğu şık restoran deneyimiyle lezzet tutkunlarının gelenekselleşmiş adresi olmaya devam ediyor. 
Kaliteyi ve lezzeti tüm restoranlarında daim kılan Baydöner, deneyimli ustaları tarafından hazırlanan lezzetli seçeneklerini yeni menülerle her geçen gün zenginleştiriyor. Yüksek standartlardaki hizmeti, konuksever personeli ile misafirlerini karşılayan marka, lezzetli menüsünün yanı sıra konforlu ortamıyla da fark yaratıyor. Herkesin çok sevdiği döneri tereddüt etmeden yiyebileceği restoran zinciri Baydöner,  hızlı servisi, hizmette ve kalitedeki standardıyla ön plana çıkıyor.
Yeni restoranlarıyla misafirlerine hizmet verecek olmanın heyecanını duyduklarını belirten Baydöner CEO’su Bülent Polat, “Türkiye’de ve dünyada dönerin bilinen en büyük markası olma hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz. Her şubemizde aynı düzeyde tuttuğumuz hizmet ve lezzet standardımızı yeni açılan şubelerimizde de sergiliyoruz. Kaliteli hammadde ve ürünleri tercih ederek özenle hazırladığımız menümüz, geleneksel Türk lezzeti dönerden vazgeçemeyenlerin tercihi olacak. Yeni şubelerimizle tüm döner severleri bekliyoruz. Ayrıca misafirlerimizi yeni lezzetlerimizi deneyimlemeye davet ediyoruz” dedi. 
 

d's

Yukarı