Ana içeriğe atla

 

AVM

Alaçatı Muhallebicisi yatırımcıları için dolar kurunu sabitledi

16.01.2017 - 11:53

Son zamanlarda ekonomik kriz ve beraberinde getirdiği dövizdeki dalgalanmalar sonucunda var olan yatırımcılarını korumak ve yeni yatırımcılara destek olmak amacıyla döviz kurunu sabitleyen Alaçatı Muhallebicisi 2017 yılında büyümeye odaklı bir strateji izleyecek.

Kurulduğu günden bugüne yatırımcılarının her zaman yanında olan Alaçatı Muhallebicisi, kendisine güvenen yatırımcılarını korumak ve yeni yatırımcıları kazanmak amacıyla henüz öngörülemeyen dolardaki dalgalanmalara karşı döviz kurunu 2.8 TL olarak sabitleyerek yatırımcılarına TL bazında ödeme seçeneği sunuyor. Alaçatı Muhallebicisi Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Sarı, amaçlarının ekonomide yaşanan belirsizliğe karşı önlem almak olduğunu açıklayarak,  yatırımcılarının sadece iyi günde değil, koşullar ne olursa olsun her zaman yanlarında olduklarını göstermek olduğunu belirtti.  
Son zamanlarda ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı süreçlerden bir yatırımcı olarak güçlü çıkmayı hedeflediklerini söyleyen Bülent Sarı, 2017 yılında da Türkiye’nin birçok şehrinde Ege’nin kendine özgü atmosferini yaşatmak ve lezzetlerini yeni kitlelerle buluşturmak amacıyla büyüme hedeflerinin 47 şubeden 100 şubeye ulaşmak olduğunu söyledi.
Yeni yatırımcılar için lezzeti ve misafir memnuniyetini amaç olarak benimseyen, kazancı bir sonuç olarak gören Alaçatı Muhallebicisi, franchise sahibi olmak isteyen yatırımcılara eğitim, dekorasyon, açılış, reklam ve ürün temini konularında destek sağlıyor. Alaçatı Muhallebicisi yatırımcılarda aradığı koşulsa mağazanın AVM’lerde ya da ana cadde konumunda en az 150 metrekare büyüklüğünde olması.
 

ASDAS

Yukarı