Ana içeriğe atla

S

 

42 SHOPPING MALL’DA SEAFOOD BARBA İLE BALIK SEZONU AÇILDI

12.10.2018 - 11:45

Türk, Uzakdoğu ve dünya mutfağına sahip en seçkin restoranları, en leziz kahve ve tatlıları ile her damak tadına ve beklentiye uygun alternatifler sunan 42 Shopping Mall, eylül ayının gelmesi ve av yasağının kaldırılmasıyla birlikte şehirli balıkçı Seafood Barba ile balık sezonunu açtı.
Özellikle yoğun çalışma temposu içerisinde olan şehirliler için sağlıklı salata tabakları, güvenle yenebilen midye tava, deniz ürünleri, kokoreç dürüm, paella gibi lezzetler ile zengin bir menü ile ziyaretçilerini ağırlayan Seafood Barba, açık terası ve keyifli ortamı ile de 42 Shopping Mall’a tatlı bir deniz esintisi getirdi. 
Omega 3’ün yanı sıra protein, vitamin ve mineral deposu olan balıkları mevsiminde tüketmek gerektiği felsefesi ile yola çıkan Seafood Barba’da her daim taze ve günlük deniz ürünleri bulmak mümkün. Bu mevsimde tercih edebileceğiniz balıklar ise; palamut, lüfer ve çinekop.
Seafood Barba’nın zengin menüsünde canlı ıstakoz havuzu da bulunuyor. Istakozlu spagetti, mavi yengeçli linguine ve kum midyeli spagetti, deniz ürünleri tutkunları için lezzetli seçeneklerden sadece birkaçı.

n

Yukarı