Ana içeriğe atla

S

 

30 BİN DÖNER BÜFESİ İÇİN DÖNÜŞÜM FIRSATI

07.03.2019 - 11:55

YİYECEK SEKTÖRÜNDE TÜRKİYE GENELİNE YAYILAN 30 BİNDEN FAZLA DÖNER BÜFESİ İÇİN BEREKET DÖNER ‘DÖNÜŞÜM PROJESİ’ UYGULAMASINI BAŞLATTI.

Türkiye genelinde 30 binden fazla döner büfesini mercek altına alan Bereket Döner, yeni bir kampanya ile dönüşüm projesini uygulamaya koydu. Bereket Döner’in yeni projesi mart ayının sonuna kadar devam edecek. Bereket Döner CEO’su Muhammet Nezif Emek, döner büfesi işleten küçük yatırımcılar için hazırladıkları proje ile daha fazla tüketiciyi ürünleri ile buluşturmayı hedeflediklerini belirterek, “Hali hazırda döner büfesi işleten küçük işletmelerden franchise bedeli almadan dönüşüm imkanı veriyor olacağız. Mart ayı sonuna kadar dönüşüm kampanyamızdan faydalanmak isteyen tüm büfe işletmecilerine destek vereceğiz.” dedi.

FRANCHISE GİRİŞ BEDELİ KAMPANYASI
Yeni kampanyada belli konseptlerde franchise giriş bedelinin alınmamasının, diğerlerinde de yüzde 50 indirime gidilmesinin girişimciyi teşvik edici bir faktör olduğunu söyleyen Emek, uygulama hakkında şu bilgileri verdi: “Bereket Döner olarak bizim sistemimizde aylık/yıllık reklam katılım bedeli ve royalty ücreti gibi periyodik bedeller de yok. Bu durumun yatırımcı adayları için bir hayli cazip olduğunu belirtmekte fayda var. Kazandır–kazan felsefesiyle kurmuş olduğumuz franchise yapımızı daha da teşvik edici hale getirmek için, ülke ekonomisinin içerisinde bulunduğu durumu da göz önünde bulundurarak oluşturmuş olduğumuz kampanyamızı ilk kez buradan duyurmuş oluyoruz. 31 Mart’a kadar geçerli olacak olan kampanyamız için biraz daha detay vermek gerekirse: Yol üstünde, benzinliklerde, otobüs ve metro duraklarında, kısacası yaya trafiğinin olduğu her köşe başında konumlandırılabilen Bereket Döner konseptlerinden “Durak” ve bununla birlikte; iş merkezleri, konutlara adrese teslim paket servis hizmeti vermek üzere planlanmış “Paket Servis” konseptlerimiz için franchise bedeli almayacağız. Yine sadece 31 Mart’a kadar geçerli olmak üzere; nispeten küçük metrekarelerde hizmet veren “Express”, “Standart Restoran” ve Bereket Döner’in en yeni konsepti olan ortalama 300 metrekare büyüklüğünde tasarlanmış, menüsünde döner, köfte ve steak’i buluşturan alakart konseptimiz “Since 1988” için de franchise bedellerinde  yüzde 50 indirim uygulanacak.”

“THE ONE AWARDS”TA YİNE BEREKET DÖNER KONUŞULDU
Marketing Türkiye dergisinin düzenlediği “The ONE Awards”ta ilk üçte yer alan markalar içerisinde Bereket Döner’in 2018’i ikincilik ile tamamladığını belirten Emek; “Son iki yıldır Fast Food Sektörü’nde ilk üçte yer alıyorduk zaten. Dünya devleri arasında yerimizi bu yıl daha da pekiştirdik. Umuyoruz ki 2019 yılı geçtiğimiz yılın olumsuz etkilerini atlattığımız bir yıl olacak. Bereket Dönerde yatırıma ara vermek yok.”

n

Yukarı