Ana içeriğe atla

https://www.dsdamat.com/

 

2017’nin İlk Işıkları Beluga’da!

15.12.2016 - 13:25

Zengin menüsü, sıra dışı deniz mezeleri ve şık ortamıyla her geçen gün müdavimlerini artıran Beluga Fish Gourmet, yılbaşında sevdiklerinizle geçireceğiniz özel bir gece hazırlıyor.  

En zengin balık ve deniz mahsüllerini, sıra dışı deniz mezelerini deneyimli ekibi ve kalite odaklı servis anlayışıyla konuklarının beğenisine sunan, ünlü isimlerin de tercihi Beluga Fish Gourmet, yeni yılı eşsiz lezzetlerle birlikte karşılamak isteyen herkesi özel bir menüyle ağırlıyor. 
Yapılacak çekiliş sonucunda ise konuklara Seldie Anti-Aging Spa&Wellness’dan cilt bakımı, spa masajı ve himalaya tuz terapisi, Tegmos’tan 2 adet Samsung marka tablet, Doluca, Kavaklıdere ve Erzin Pırlanta’dan da sürpriz hediyeler dağıtılacak. 

YILBAŞI GECESİNİN GÜÇLÜ İSMİ!
Sahne performanslarıyla ünlenen ve uzun yıllardır müziğin içinde yer alan Nicole, Jazz, rock, latin, R&B, blues ve pop gibi birbirinden farklı tarzlarda seslendireceği şarkılarıyla konuklara müzik ziyafeti yaşatacak. Repertuarındaki birbirinden farklı tarzdaki şarkılarıyla geceye renk katarken konuklar masalarında lezzetli tatlar eşliğinde ağırlanacak. 
Usta Şef Cengiz Nalbant’ın hazırladığı her damak tadına hitap eden, lezzet dolu menüsüyle unutulmaz bir yılbaşı eğlencesi yaşamak isteyenler Beluga Fish Gourmet‘ten rezervasyon yaptırmayı unutmayın!
 

ds

Yukarı