Ana içeriğe atla

d's

 

1989 YILINDAN BERİ AYNI LEZZET

13.11.2019 - 15:55

1989 yılından beri müşterilerine aynı lezzeti sunabildiklerini söyleyen Sampi Pide Genel Müdürü Murat Alan, 2020 yılı için her ay 1 şube açmayı planladıklarını belirtti.
 

Sampi Pide şu an kaç şube ile faaliyet gösteriyor?  
Yurt içi 27, yurt dışı 3 olmak üzere toplam 30 şube ile faaliyet göstermekteyiz.

Şubelerinizi daha çok hangi lokasyonlarda açıyorsunuz?  
Genellikle yaya trafiği olan, cadde üzeri dükkanlar tercihimizdir. Tabela görünürlüğü yüksek, işlek caddelerde paket servis ağırlıklı, yatırım maliyeti düşük şubeler açıyoruz.

Çok şubeli bir marka olarak lezzet standardınızı nasıl koruyorsunuz? 
Bu konuda çok tecrübeli bir şirketiz. 1989 yılından beri müşterilerimize aynı lezzeti sunabiliyoruz. Bunun birden fazla sebebi var ama en önemlileri usta eğitimi ve kullandığımız hammaddelerdir. Ustalarımızı eğitirken çok hassas davranıyoruz. Belirli kriterlere göre eğitilen ustalar şubelere gönderilir. Hammaddeler ise Türkiye’nin tanınmış markalarından tedarik edilir. Sebzelerimiz günlük ve tazedir. 

2019 hedeflerinizi gerçekleştirdiğiniz bir yıl oldu mu?   
2019 yılı için hedeflediğimiz bazı bölgeler vardı ve bu bölgelerde şube açmayı başardık. Hedeflerimizin tamamını gerçekleştiremedik ama bizim için kötü geçen bir yıl olmadı. 

2020 yatırım planlarınızda neler var?
2020 yılı için her ay 1 şube açmayı planlıyoruz. Özellikle olmak istediğimiz lokasyonlarda kendimiz veya franchise vererek toplamda 12 şube açmayı planlıyoruz. Ayrıca BAE, Dubai ve Katar’da yurt dışı yatırım görüşmelerimiz devam etmektedir.

d's

Yukarı