Ana içeriğe atla

playpark

 

Gıda

Özsüt yepyeni konsepti ile İstanbul’da!

08.06.2018 - 09:58

Mutluluk tadında ürünlerin yaratıcısı Özsüt, 80. yılında Türkiye’nin dört bir yanında büyümeye devam ediyor. Markanın son adreslerinden biri de, İstanbul Ümraniye’de konumlanan Meydan AVM oldu. Üstelik yeni mağaza ile birlikte, Özsüt’ün Türk ve dünya mutfağından lezzetler sunduğu özel konsepti, İzmir’in ardından İstanbullular ile buluştu.

Özsüt’te baba - çocuk pizza kaçamağı!

04.06.2018 - 09:57

Mutluluk tadında ürünlerin yaratıcısı Özsüt, her yaştan babanın ve çocuklarının çok seveceği pizzalar ile Babalar Günü’nü lezzet şölenine çeviriyor. Dana füme, tavuk bonfile, misket köfte, sucuk, salam ve sosisin enfes bir hamurla buluştuğu pizzalar, et sever babaların kalbine giden yolu kazanıyor!

LEZZETİN VE KEYFİN YENİ ADRESİ: AJJNA

01.06.2018 - 12:02

Türkiye’yi yeni bir restoran kültürü ile tanıştıran Ajjna, geçtiğimiz hafta İstanbul Etiler’de kapılarını açtı. Doğu ile batı öğelerini konseptinde birleştiren ve orta yüzyıl Brezilya mimarisi ile göze de hitap etmeyi amaçlayan mekan, Ramazana özel menüsü, İtalyan mutfağı ve piyano dinletileri ile misafirlerini karşılıyor.

Usta Dönerci Lezzetleri Anatolium Marmara AVM’de

25.05.2018 - 14:01

Türkiye’de 140 restorana ulaşarak kısa süre içinde döner pazarında dikkat çekici bir büyümeye imza atan Usta Dönerci, geleneksel döner lezzeti, uygun fiyat ve üstün hizmet kalitesi ile İstanbul Anatolium Marmara AVM’de yeni bir restoran açtı.

Kahve Dünyası’ndan Ramazan’a Özel Lezzetler

23.05.2018 - 13:41

Kahve Dünyası, Ramazan ayını benzersiz lezzetlerle karşılıyor. Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez lezzeti dondurmaya, Ramazan sofralarının baş tacı hurma ve tahinle bambaşka bir yorum katan Kahve Dünyası, çikolata kaplı hurma ile de iftar sonrasında keyifli sohbetlerin eşlikçisi oluyor.

‘Popeyes’ın Terbiyeli Tavukları’ndan girişimcilere kaçmaz fırsatlar

22.05.2018 - 14:03

TAB Gıda çatısı altında hizmet veren Türkiye’nin en büyük tavuk restoran zinciri Popeyes’tan girişimcilere anahtar teslim işletme fırsatı. 2018 Ocak ayı itibariyle açtığı yeni restoranlarla toplam restoran sayısını 200’ün üzerine çıkaran Popeyes, sene sonuna kadar çoğu Anadolu’da olmak üzere yaklaşık 15 restoran daha açacak.

Türk pizzacıya sürpriz talip

15.05.2018 - 13:34

Lüksemburg merkezli Luz Business Oppurtinies SARL adlı şirket, İzmir’de kurulan ve Türkiye’nin değişik bölgelerinde 150’den fazla şubesi olan Pizza Pizza’yı almak üzere masaya oturdu.

Subscribe to Gıda

playpark

Yukarı