Ana içeriğe atla

playpark

 

Gıda

Kahve Dünyası, Tam Takım Sahaya İndi!

09.07.2018 - 13:49

Kahve Dünyası, 7 Temmuz Dünya Çikolata Günü’nde çalışanlarıyla sinerji yaratmak ve misafirleriyle daha yakından iletişim kurabilmek amacıyla çok özel bir etkinlik düzenledi. “Tam Takım Sahadayız” adıyla düzenlenen etkinlik kapsamında 100’ün üzerinde genel merkez çalışanı, gün boyu mağazalarda misafirlere hizmet verdi.

FRANCHISE’DE EN ÖNEMLİ ETKEN “YÖNETİM”

26.06.2018 - 18:13

UFRAD Franchising Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Aydın, “Franchise zincirlerin gelişmesindeki en önemli etken, yönetimdir. Vasat yönetilen bir zincir büyüyemez, markalaşamaz, hatta rakipleri büyüdükçe o küçülür. İyi yönetilen bir zincir sıfırdan yola çıksa bile marka olur.” diye konuştu.

COOKSHOP KALİTEDEN ÖDÜN VERMİYOR

26.06.2018 - 18:10

Başarılarındaki en büyük etkenin kaliteden ödün vermemek olduğunu ifade eden COOKSHOP Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe KAZANCI, menülerini sürekli güncelleyerek lezzeti daha da yenileme çabasında olduklarını söyledi.

DOĞRU İŞLEYEN SİSTEM BAŞARIYI GETİRİYOR

26.06.2018 - 18:08

KOCATEPE KAHVE EVİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE MARKA ORTAĞI HÜSEYİN GAZİ TORAMAN: “TÜRKİYE’NİN NERESİNE GİDERSENİZ GİDİN; AYNI GÜLER YÜZLÜ HİZMETİ ALIP, AYNI LEZZETLERİ TATMANIZIN SIRRINI İÇERİDE İŞLEYEN DOĞRU SİSTEMİMİZE BORÇLUYUZ. BİZİM İÇİN GERÇEK BAŞARI, BUNU BAŞARMIŞ OLMAK…”

Bereket Döner yine bir ilki gerçekleştirdi

26.06.2018 - 18:04

Türk dönerinin dünyadaki sözcüsü, sektöründe Türkiye’nin en büyük döner üreticisi Bereket Döner, 2018’in ilk çeyreğinde büyüme hedeflerine ulaşırken yaptığı yeniliklerle müşteri memnuniyetini de perçinledi. Bereket Döner, Türkiye’nin ilk çocuk temalı restoranını İstanbul Vialand Alışveriş Merkezi’nde hizmete açtı ve kendi alanında ilk kez çocuklara özel restoran şubesi bulunan marka olarak sektörünün öncüsü oldu.

SİMİT SARAYI BÜYÜMESİNE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

26.06.2018 - 17:53

Bir dünya markası olarak 22 ülkede bulunan mağazalarında günde 1 milyon kişiyi ağırladıklarını belirten Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavukcu, franchise sisteminin doğru altyapı ile kurgulandığında büyüme için en doğru yöntem olduğunu ifade etti.

Özsüt yepyeni konsepti ile İstanbul’da!

08.06.2018 - 09:58

Mutluluk tadında ürünlerin yaratıcısı Özsüt, 80. yılında Türkiye’nin dört bir yanında büyümeye devam ediyor. Markanın son adreslerinden biri de, İstanbul Ümraniye’de konumlanan Meydan AVM oldu. Üstelik yeni mağaza ile birlikte, Özsüt’ün Türk ve dünya mutfağından lezzetler sunduğu özel konsepti, İzmir’in ardından İstanbullular ile buluştu.

Subscribe to Gıda

playpark

Yukarı