Ana içeriğe atla

https://atalian.com.tr/

Gıda

Tüketicinin markaya duyduğu güven çok önemli

15.02.2018 - 11:17

MİSAFİRLERİN ALIŞTIĞI LEZZETLERİ BULMALARINA ÖZEN GÖSTERDİKLERİNDEN BAHSEDEN ÖZSÜT GENEL MÜDÜRÜ GÜÇLÜ ŞENELER, “HEPSİ BİRER KLASİK HALİNE GELEN ÜRÜNLERİMİZİN YANINA, HER MENÜMÜZLE BİRLİKTE YENİ TATLAR EKLEYEREK MEMNUNİYETİ EN ÜST SEVİYEDE TUTUYORUZ” DEDİ.

TAB Gıda Sektörün Dijital Dönüşümüne Liderlik Ediyor!

15.02.2018 - 11:12

TAB GIDA, DEĞİŞEN TÜKETİCİ DAVRANIŞLARI DOĞRULTUSUNDA HAYATA GEÇİRDİĞİ NE YEDİĞİNİ BİL, TIKLA GELSİN VE FACEBOOK MESSENGER BOT GİBİ UYGULAMALAR VE YÜZÜ DİJİTALE DÖNÜK KAMPANYALARLA YEME İÇME SEKTÖRÜNÜN DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜNE ÖNCÜLÜK EDİYOR. 

Yerli kahveciler bu yarışa yenik başlıyor…

18.01.2018 - 11:49

KAHVE SEKTÖRÜNÜN PAZAR PAYINI DEĞERLENDİREN GÖNÜL KAHVESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI YAMAN YARDIMCI, “BAZI AVM’LER TARAFINDAN YABANCI İSİMLERE KİRA BAKIMINDAN OLDUKÇA İYİLEŞTİRİLMİŞ, CAZİP FİYATLAR VE EN İYİ YERLER SUNULUYOR. BU NEDENLE DE ÇOĞU ZAMAN REKABETE YENİK BAŞLIYORUZ” İFADELERİNE YER VERDİ.

5 yıl içerisindeki potansiyel 1milyar TL olarak öngörülüyor

18.01.2018 - 11:48

Dünya kahve sektörünün her yıl yüzde 8 oranında büyüdüğünü, bu oranın Türkiye nezdinde ortalama yüzde 12 bazında gerçekleştiğini dile getiren David People Genel Müdürü Kerim Gökay Mamak,  kahve sektörünün potansiyelinin önümüzdeki 5 yılda 1 milyar TL üzerine çıkacağını öngördüklerini söyledi.

Subscribe to Gıda

https://atalian.com.tr/

Yukarı