Ana içeriğe atla

ops

Gıda

Abraaj Group’tan yatırım atağı

16.11.2017 - 17:41

Türkiye'de birçok yatırımı olan ve son olarak geçtiğimiz aylarda Netlog Lojistik'i satın alan özel sermaye fonu Abraaj Group'un KFC Türkiye'yi satın aldığı öğrenildi.

“Bilinirliği yüksek, başarılı bir markayız”

16.11.2017 - 12:08

ZİYAFET ÇİĞKÖFTE OLARAK GİRİŞİMCİLERE HIZLI İŞ KURMA FIRSATI SAĞLADIKLARINI SÖYLEYEN ZİYAFET ÇİĞKÖFTE YÖNETİM KURULU BAŞKANI VEYSEL AKINCI, “ZİYAFET ÇİĞKÖFTE BAYİİ SAYISINI HIZLI VE BAŞARILI BİR ŞEKİLDE ARTIRARAK ÖNEMLİ BİR BAŞARI ELDE ETMİŞ VE NİHAYET GÜNÜMÜZDE TÜRKİYE’NİN BU ALANDA BİLİNİRLİĞİ EN YÜKSEK VE BAŞARILI MARKALARINDAN BİRİ HALİNE GELMİŞTİR” DİYE KONUŞTU.

Yemeksepeti’nden işini büyütme taktikleri

16.11.2017 - 12:02

YEMEKSEPETİ SATIŞ DİREKTÖRÜ KORHAN ERÇİN, BUGÜN 14 BİN RESTORANLA HİZMET VEREN YEMEKSEPETİ’NİN VERİLERİ VE TECRÜBESİNDEN YOLA ÇIKARAK, RESTORAN AÇTIKTAN SONRA UZUN SÜRE HAYATTA KALMA VE İŞİNİ BÜYÜTME TÜYOLARINI PAYLAŞTI.

Geleneksel lezzet ödülü Bursa Kebap Evi’nin oldu

16.11.2017 - 11:19

Türkiye’nin önde gelen franchise markalarını ödüllendiren Ulusal Franchising Derneği’nin“Geleneksel Lezzet Ödülü”ne rakiplerini geride bırakan Bursa Kebap Evi layık görüldü. Bursa Kebap Evi, daha önce de merkezi Brüksel’de bulunan Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü (iTQi) tarafından, mükemmel tat ve kalitedeki yiyecek ve içeceklere verilen “Üstün Lezzet Ödülü”ne (Superior Taste Award) layık görülmüştü.

Tavuk ustası KFC’den şimdi de ızgara kanat lezzeti!

16.11.2017 - 11:14

KFC, menüsüne yeni eklediği ızgara kanat seçeneğiyle, tavukseverlere yepyeni bir deneyim vadediyor. KFC’nin 11 gizli baharatlı efsane karışımı ile en az iki saat marine edilen dışı çıtır, içi sulu enfes ızgara kanatları bir kez tadan herkes artık soluğu KFC’de alacak.

Subscribe to Gıda

ops

Yukarı