Ana içeriğe atla

ops

Gıda

GPD Yönetim Kurulu kongre öncesinde bir araya geldi

06.10.2017 - 12:18

GIDA PERAKENDECİLERİ DERNEĞİ (GPD) YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, BU YIL DÖRDÜNCÜSÜNÜ DÜZENLEYECEKLERİ “GPD-ORTAK GELİŞİM KONGRESİ” ÖNCESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN BASIN TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ.  GPD YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, 800’Ü AŞKIN PERAKENDECİ VE TEDARİKÇİNİN KATILACAĞI KONGRE İLE TÜKETİCİ İÇİN YARATILAN ORTAK DEĞERLERİ DAHA DA ARTIRMAYA ODAKLANDIKLARINA DİKKAT ÇEKTİLER.

HuQQabaz beş ay sonra ikinci şubesi ile Yalı Ataköy’de!

06.10.2017 - 12:17

Geleneksel Türk lezzetlerini modern sunumlarla harmanlayan HuQQabaz, Yalı Ataköy projesinde açılan yurt içindeki ikincisi şubesi ile müşterilerine hizmet vermeye başladı. HuQQabaz çatısı altında yıl sonuna kadar yurt içinde en az 3 şube açılması planlanıyor. 

Dominos’un global hedefi bin 800 restoran açmak!

06.10.2017 - 12:16

21 yıl önce Ulus’taki ilk şubesinde yola çıkan Domino’s Pizza Türkiye, bugün DP Eurasia ismiyle ülkemizin yanı sıra Rusya, Azerbaycan ve Gürcistan dahil olmak üzere 4 ülkede yürüttüğü operasyonlarında toplam 600’üncü şubeye ulaştı. 

Arby’s gurme lezzetlerine yenisini ekledi

06.10.2017 - 12:14

Sıra dışı ve doyurucu lezzetlerin adresi Arby’s, hamburger sevenleri gurme lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor. Füme Kaburga etinden yapılan hamburgerler bol peynirli baget ve klasik alternatifleri ile dikkat çekiyor.

Döner Stop’tan Anadolu Yakası’na yeni restoran

06.10.2017 - 12:09

Döner Stop şimdi CarrefourSa İçerenköy AVM’de! Metroyla ulaşılabilen merkezi lokasyonu sayesinde, yeni restoran Anadolu Yakası’ndaki döner severlerin buluşma noktası olacak. Doğal, taze ve yenilikçi lezzetleri, keyifle geçirilen anlara enerji katacak.

Türk kahvesindeki tat ve lezzet…

06.09.2017 - 09:37

Türkiye’nin ilk ve tek yerli butik kahve zinciri olarak, girişimciler ve AVM yatırımcıları tarafından tercih edilen, örnek gösterilen ve güvenilen bir marka olduklarını yaşayarak görmekte olduklarını belirten Gönül Kahvesi Firma Sahibi Yaman Yardımcı, “Türkiye’deki birçok AVM’de başarılı bir şekilde bulunmamızda bunun bir kanıtı olarak gösterilebilir” dedi.

“Yatırımcı bize güveniyor”

06.09.2017 - 09:34

Tercih edilen bir marka olmalarının altında güven yattığını belirten Little Caesars Türkiye Genel Müdürü Banu Güney Arıduru, ayrıca hali hazırda köklü ve bilinen bir markaya yatırım yapmanın girişimcilere cazip geldiğini belirtti.

Subscribe to Gıda

ops

Yukarı