Ana içeriğe atla

S

 

EVDE ARTAN TÜKETİM VE YÜKSELEN SİPARİŞ TRENDİ, GIDA SEKTÖRÜNÜN DİNAMOSU OLACAK

10.06.2020 - 15:50

Covid-19 salgının yarattığı “talep çöküşü”nden en az etkilenecek sektörler arasında yer alan gıda sektöründe, dışarıda azalan yeme-içme trendinden doğacak açık, ev tüketiminde ve yeme-içme siparişindeki artış ile kapatılacak. Hazırlıkların tüm hızıyla sürdüğü, 2-5 Eylül tarihleri aralığında TÜYAP’ta düzenlenecek olan WorldFood İstanbul Fuarı ise, gıda sektörü temsilcilerini “yeni normal”in fırsatları ile tanıştıracak.

ÖZİKİZLER KÜNEFE, ÇORLU İLE BULUŞUYOR

16.05.2020 - 14:17

İstanbul'dan sonra Türkiye Trakyası'ndaki en büyük ikinci yerleşim yeri olan Çorlu, Özikizler Künefe ile buluşuyor. Özikizler künefe şubeleri, gerek ortamı, hizmet kalitesi gerekse ikramlar ve eşsiz tatları ile müşterilerine lezzetin yanında sevdikleriyle geçirecekleri keyifli zamanlar sunuyor.

TURYİD'DEN DAYANIŞMA VE DESTEK ÇAĞRISI

08.05.2020 - 11:41

Turizm, Restoran Yatırımcıları ve Gastronomi İşletmeleri Derneği (TURYİD), Kovid-19 nedeniyle zor günler geçiren yeme-içme sektörünün, yaşadığı krizi aşabilmesi için tüm paydaşlara ve kamu yönetimine yönelik dayanışma ve destek çağrısı yaptı.

TÜRES BAŞKANI BİNGÖL: AVM’LER AÇILSA DAHİ 3 AY KİRA ALINMAMALI

01.05.2020 - 10:37

Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) Genel Başkanı Ramazan Bingöl: “AVM’ler açıldığında restoranların da açılıp açılmasının kararını alacağız. AVM’ler açılsa bile 3 ay kira alınmaması ve bundan sonra ciro üzerinden kira alınması konusunda çalışma yapıyoruz. BMD ile ortak çalışıyoruz.”

TÜRKİYE’NİN EN “COSS” İSKENDER’İ BAYDÖNER

12.03.2020 - 14:50

Yurt içinde liderliğini güçlendirmek ve yurt dışında markalaşmak için çalışmalarına devam eden Baydöner, ses getiren “Türkiye’nin en COSS İskender’i” kampanyasıyla İskender tutkunlarını restoranlarına davet ediyor.

Subscribe to Gıda

GGG

Yukarı