Ana içeriğe atla

ops

Gıda

Özsüt’ün ferahlatan lezzetleri M1 Adana AVM’de!

17.08.2017 - 11:34

Mutluluk tadında ürünlerin yaratıcısı Özsüt’ün yeni mağazası, M1 Adana AVM’de açıldı. Seyhan’ın kavurucu sıcaklarına birebir buz gibi spesiyal içecekler ve çeşit çeşit dondurmaların yanı sıra, kahvaltıdan atıştırmalıklara, tatlılardan yöresel yemeklere uzanan zengin menüsüyle Özsüt, misafirlerine keyifli bir atmosferde lezzet şöleni yaşatıyor. 

Sbarro Türkiye’deki 10’uncu yılını kutluyor

11.08.2017 - 18:03

TAB Gıda bünyesinde 2007 yılında Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan dünyanın en büyük pizza restoran zincirlerinden Sbarro®, Türk halkının beğenisini kazandı. Geleneksel İtalyan mutfağının yanı sıra Türkiye’ye özel hazırladığı lezzetlerini misafirleri ile buluşturan markanın yurt içinde 30’a yakın ilde 80’e yakın restoranı bulunuyor.

En lezzetli markalar bir arada olacak!

11.08.2017 - 13:45

6-17 Eylül günleri arasında Volkswagen Arena’da gerçekleşecek Gastro Entertainment Show, ulusal ve uluslararası üst markaları dünyaca ünlü şefler ve uluslararası gurme medyası ile bir çatı altında toplamaya hazırlanırken, en özel yemekleri tatmak ve hayatın lezzetini yakalamak için lezzet severleri bekliyor.

Şube yatırımlarına yönelik ataklar 3 yıl içinde yapılacak

02.08.2017 - 09:46

Bugün 17 şubesi ile eşsiz tatları müşteri ile buluşturan Happy Moons adına görüştüğümüz Genel Müdür Kadir Kutluay, yönetim şekilleri ve franchise şartları noktasında bizlere bilgi verirken, aynı zamanda gelecek dönem yatırımlarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Sıklıkla görmeye alışacağınız bir marka büyüyor; Arden Fried Chicken

02.08.2017 - 09:44

Kendi tavuklarını özenle yetiştirip, yine aynı özenle müşterilerine sunan Arden Fried Chicken kısa sürede tavuk severlerin gözdesi olmaya başladı bile… Bu kadar kısa sürede sevilen markanın kuruluş serüvenini, şu an yürütmüş oldukları çalışmaları ve gelecek dönem hedeflerini Arden FC Genel Müdürü Sayın Servet Aydın ile görüştük. Aydın, şu an 5 olan restoran sayısını markanın hak ettiği yere ulaşabilmesi adına daha da artıracak stratejiler üzerinde çalışmalarını yürüttüklerini belirtti. 

Subscribe to Gıda

ops

Yukarı