Ana içeriğe atla

S

 

Gıda

ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZIN ŞİRKETE KATTIĞI DEĞERE BAKIYORUZ

20.08.2019 - 09:41

Firmalarında kadın istihdamına gereken önemi fazlasıyla verdiklerini belirten Gloria Jean’s Coffees Kurumsal İletişim Direktörü Tuğba Dinçerler, “Biz çalışma arkadaşlarımızı cinsiyetlerine göre ayırmıyor yalnızca çalışma performanslarına ve şirkete kattıkları değere bakıyoruz.” diyor.

DOĞRU YERDE DOĞRU KİŞİ ÇALIŞMALI

20.08.2019 - 09:40

POZİTİF AYRIMCILIĞI DOĞRU BULMADIKLARINI BELİRTEN TAVADA TAVUK FABRİKA GENEL MÜDÜR YARDIMCISI FATMA DELİKANLI, ‘‘ERKEK-KADIN AYRIMINDAN ZİYADE ESAS OLAN DOĞRU YERDE, DOĞRU KİŞİNİN, DOĞRU VASIFLA BULUNMASIDIR.’’ DEDİ.

KADIN ÇALIŞANLAR ÜLKE EKONOMİSİNE KATKI SAĞLIYOR

20.08.2019 - 09:35

Kadın istihdamının daha da artmasını öngördüğünü söyleyen Kahve Sokağı Franchising Müdürü Havva Karakaya, ‘‘Gönül ister ki kadın yatırımcılarımız olsun, işletmelerde sadece çalışan olarak değil yatırımcı olarak görmeyi çok isterim.’’ diye konuştu.

ÇALIŞAN KADINLAR TOPLUMU GÜÇLENDİRİR

20.08.2019 - 09:34

KADIN İSTİHDAMINA ÖNEM VERDİKLERİNİ VURGULAYAN SİMİT SARAYI İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ YILDIZ KÜÇÜKSUYOLCU, ‘‘GIDANIN EN BAŞ KRİTERLERİNDEN BİRİ HİJYEN VE PERSONEL KONTROLÜDÜR. ÖZELLİKLE KADIN İŞLETMECİLERİMİZİN OLDUĞU İŞLETMELERDE BU DETAYLARDAKİ OLUMLU FARKLILIKLAR İŞLETMENİN GENEL BAŞARISINI OLUMLU ETKİLİYOR.’’ DİYE KONUŞTU.

KADINLARIN İŞGÜCÜNE KATILIMINDA ARTIŞ SAĞLANMALI

20.08.2019 - 09:25

ŞİRKETLERİNİN HEPSİNDE ÇEŞİTLİ KADEMELERDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE KADIN İSTİHDAM ETTİKLERİNİ BELİRTEN SAMPİ PİDE YÖNETİM KURULU BAŞKANI YAĞMUR ÖZTÜRK, ‘‘ÜST DÜZEY YÖNETİCİSİNDEN TUTUN DA BAYİLERİMİZDE ÇALIŞAN SERVİS ELEMANINA KADAR TÜM KADEMELERDE KADIN ÇALIŞANLARIMIZ VAR.’’ DİYE KONUŞTU.

KADIN İSTİHDAMI YÜKSEK OLAN BİR ŞİRKETİZ

19.08.2019 - 18:26

Satış, reklam ve tüketim noktasında yüzde 80-85 oranlarında kadın istihdamıyla iç içe bir şirket olduklarını belirten kahveciayhan Kurucusu 
Ayhan Yücel, kadın istihdamının ülkeye önemli katkıları olduğunu vurguluyor.

Subscribe to Gıda

GGG

Yukarı