Ana içeriğe atla

https://www.dsdamat.com/

 

‘KAZANDIR-KAZAN’ FELSEFEMİZDE BAYİ MEMNUNİYETİ İLK SIRADA

11.11.2020 - 10:43

Franchise şartları hakkında bilgi aldığımız Pasaport Pizza Genel Müdürü Mükremin Özdemir, birçok platformda ‘aykırı franchise’ olarak adlandırıldıklarını söyledi. Yatırımcılardan ciro payı ve royalty gibi bedeller almadıklarını belirten Özdemir, “Pasaport Pizza ailesi kuruluşundan itibaren bayi odaklı çalışmış olup ‘kazandır-kazan’ felsefesinde çok başarılı olmuştur.” dedi.

50 YILDIR KADINLARIN HAYATINA RENK KATIYORUZ

11.11.2020 - 10:41

110 ülkede 100 bin satış noktasına ulaşan Flormar, dünyanın en dinamik makyaj markalarından biri olmayı başardı. Bu yıl 50. yılını kutlayan kozmetik devinin büyüme hedeflerini Flormar Türkiye Satış Direktörü Filiz Ecet ile konuştuk.

HEDEFİMİZ YATIRIMCIMIZI MUTLU MÜŞTERİMİZİ HUZURLU KILMAK

11.11.2020 - 10:40

Genç iş insanı Osman Pinga tarafından kurulan Duble Çay, emin adımlarla büyüyor. Hedefleri ve büyüme stratejileri hakkında konuştuğumuz Pinga, “Oluşturacağımız zincir mağazalarımızla yatırımcılarımızı mutlu, müşterilerimizi ise huzurlu edecek ve rahat nefes alacakları ortamlar hazırlamayı hedefliyoruz.” dedi.

EN HIZLI YATIRIM GERİ DÖNÜŞÜ CAFE ITALIANO’DA

11.11.2020 - 10:29

Oğuz Şenol’un kurduğu Cafe Italiano, restoran ve fast food kanalları arasında konumlandırdığı yeni ekonomik model ile hem yatırımcı hem de tüketicilere yeni bir alternatif sunuyor. “Meso – restoran” modelini ve büyüme hedeflerini Oğuz Şenol ile konuştuk.

KAHVEYE DAİR HER ŞEY BURDA

26.10.2020 - 09:37

Baristaların ve kahve severlerin A’dan Z’ye ihtiyacı olan her şeyi bulabilecekleri online portallarından bahseden Baristaburda Şirket sahibi Yücel Koçbay, kahve ve ekipmanlarının bu portal üzerinden çok kaliteli ve uygun bir şekilde alınabileceğini belirtti.

TAB GIDA GÜÇLÜ FRANCHISE SİSTEMİ İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

12.10.2020 - 11:06

TAB Gıda çatısı altında hizmet veren Burger King®, Popeyes®, Arby's®, Sbarro®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® markaları, birbirinden lezzetli ve ekonomik ürünlerle Türkiye’nin dört bir yanındaki lezzet severlerin vazgeçilmez buluşma adresi olmaya devam ediyor.

TÜRK MUTFAĞININ DEĞERLERİNİ KORUMAYA DEVAM EDECEĞİZ

12.08.2020 - 12:10

Pandemi dönemine ilişkin sorularımızı cevaplayan Metro Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Boris Minialai, amaçlarını şöyle özetledi: “Tıpkı 30 yıldır yaptığımız gibi, insan ve toplum odaklı yaklaşımımızı sürdürerek, Türkiye için en iyisini yapmak ve bu toprakların en iyisini, en değerli ve en doğalını aramak, yerli üreticilerimizi geliştirmek, tedarikçilerimize katkıda bulunmak ve en önemlisi Türk mutfağının değerlerini korumak için iş süreçlerimizi yönetmeye devam edeceğiz.”

MİSAFİRLERİMİZ ŞUBELERİMİZE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA GELEBİLİR

12.08.2020 - 12:02

Kahve Deryası Marka Yöneticisi Emel Hatipoğlu, pandemi sebebiyle aldıkları önlemler hakkında sorumuza şu cevabı verdi: “Hijyende gerekli özeni gösteriyoruz. Genel hijyen standartlarının yanı sıra kişisel ve genel hijyen eğitimleri de şubelerimizde sık sık tekrarlanmakta. Tüm misafirlerimizi gönül rahatlığıyla gelebilecekleri şubelerimize bekliyoruz.

 

PASAPORT PİZZA, HEM CİROSU HEM DE ŞUBE SAYISIYLA HIZLA BÜYÜYOR

12.08.2020 - 11:59

'Türkiye'nin En İtibarlı Pizza Markası' Pasaport Pizza, 23 yıldır Türkiye’de dünya devleri ile rekabet ediyor. 55 ilde 145 şubesi ile Türkiye’nin en büyük yerli pizza markası olarak 10 milyon müşterisine lezzetini ulaştıran Pasaport Pizza, şube sayısını ve cirosunu bu sert rekabet ortamında hızla artırıp büyümeye devam ediyor.

 

Subscribe to Franchise

ds

Yukarı