Ana içeriğe atla

ds

 

TÜRK MUTFAĞININ DEĞERLERİNİ KORUMAYA DEVAM EDECEĞİZ

12.08.2020 - 12:10

Pandemi dönemine ilişkin sorularımızı cevaplayan Metro Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Boris Minialai, amaçlarını şöyle özetledi: “Tıpkı 30 yıldır yaptığımız gibi, insan ve toplum odaklı yaklaşımımızı sürdürerek, Türkiye için en iyisini yapmak ve bu toprakların en iyisini, en değerli ve en doğalını aramak, yerli üreticilerimizi geliştirmek, tedarikçilerimize katkıda bulunmak ve en önemlisi Türk mutfağının değerlerini korumak için iş süreçlerimizi yönetmeye devam edeceğiz.”

MİSAFİRLERİMİZ ŞUBELERİMİZE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA GELEBİLİR

12.08.2020 - 12:02

Kahve Deryası Marka Yöneticisi Emel Hatipoğlu, pandemi sebebiyle aldıkları önlemler hakkında sorumuza şu cevabı verdi: “Hijyende gerekli özeni gösteriyoruz. Genel hijyen standartlarının yanı sıra kişisel ve genel hijyen eğitimleri de şubelerimizde sık sık tekrarlanmakta. Tüm misafirlerimizi gönül rahatlığıyla gelebilecekleri şubelerimize bekliyoruz.

 

PASAPORT PİZZA, HEM CİROSU HEM DE ŞUBE SAYISIYLA HIZLA BÜYÜYOR

12.08.2020 - 11:59

'Türkiye'nin En İtibarlı Pizza Markası' Pasaport Pizza, 23 yıldır Türkiye’de dünya devleri ile rekabet ediyor. 55 ilde 145 şubesi ile Türkiye’nin en büyük yerli pizza markası olarak 10 milyon müşterisine lezzetini ulaştıran Pasaport Pizza, şube sayısını ve cirosunu bu sert rekabet ortamında hızla artırıp büyümeye devam ediyor.

 

KAHVE DÜNYASI’NIN MAĞAZA YATIRIMI HEDEFİ 50 MİLYON TL

12.08.2020 - 11:55

Türkiye’nin coğrafi penetrasyonu en yüksek kahve zinciri Kahve Dünyası, sürdürülebilir bir stratejiyle yaptığı yatırımlarla hem ekonomiye hem de istihdama katkı sağlamaya devam ediyor. 2020 yılını 30 yeni mağazayla tamamlamayı amaçlayan Kahve Dünyası, 2020 sonu itibarıyla 50 milyon TL yatırım rakamına ulaşmayı hedefliyor

 

GLORIA JEAN’S COFFEES YENİ ŞUBELERLE BÜYÜYOR

12.08.2020 - 11:51

Türkiye pazarına ilk gurme kahve markası olarak giren Gloria Jean’s Coffees, Türkiye genelinde açılan yeni şubeleriyle istikrarlı büyümesini sürdürüyor. 2020 yılsonu şube hedeflerini 100 olarak açıklayan marka, bu yıl içinde aralarında Antalya Land of Legends’in de olduğu 7 şehirde hizmet vermeye başladı.

TÜRKİYE'DE KÜNEFEMİZİ TATMAYAN KİMSE KALMAYACAK

12.08.2020 - 11:48

Özikizler Künefe Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Durmaz, künefede oldukça iddialı. “Özellikli ve doğal ürünlerimiz ile kaliteli ve lezzetli tatlılarımızı misafirlerimize sunuyoruz.” diyen Durmaz, şöyle konuşuyor: “Türkiye'de ürünümüzü tatmayan kimse kalmayana kadar ürünlerimizi dağıtmaya ve ikram etmeye devam edeceğiz.”

CİROSU İKİ KATINA ÇIKAN ŞUBELERİMİZ VAR

12.08.2020 - 11:38

Hot Döner Genel Müdürü Ercan Yılmaz, müşterilerin firmalarına yönelik ilgisinden memnun: “Ciroları eskisinden daha fazla olan şubelerimiz oldu. Hatta cirosunu 2 katına çıkan şubelerimiz var.

LİTTLE CAESARS’TAN FRANCHISE’LARA ÖZEL DESTEK PAKETLERİ

12.08.2020 - 11:36

COVID-19 döneminde yatırımcılarına sunduğu ödeme öteleme, destek primi, hammadde alımlarında indirim gibi fırsatların yer aldığı franchise destek paketi ile süreci başarıyla yürüten Little Caesars’ın Genel Müdürü Banu Arıduru, yılı kayıp olarak görmediklerini söyledi. Arıduru’ya göre kurumların yatırımcılarına yönelik sunduğu avantajlar ve salgının atlatılmasıyla sektör sonbaharda yeniden büyümeye başlayabilir.

HEM FRANCHİSE VEREN HEM DE ÜRÜN TEDARİKİ SAĞLAYAN MARKAYIZ

12.08.2020 - 11:29

Geleceğe dair hedeflerini konuştuğumuz Kahve Deryası Yönetim Kurulu Başkanı Murat İşlek, “Kurmuş olduğumuz kahve fabrikası ve üretim tesisi sayesinde hem franchise veren hem de yurt içi ve yurtdışında kahve sektörüne ürün tedariki sağlayan bir marka olmaktır.” dedi.

 

Subscribe to Franchise

ds

Yukarı