Ana içeriğe atla

 

AVM

Ziyaretçiler yaşamadıkları tecrübeleri yaşıyorlar…

07.03.2018 - 10:24

3D reklam ürünleri üretmek amacıyla 2010 Mart ayında Açıkhava Fabrikası’nın faaliyete geçtiğini söyleyen Açıkhava Fabrikası Genel Müdürü Suphi Aydıner, “Açıkhava Fabrikası’nda üretim tecrübesini geliştirerek, kurduğu deneyimli tasarım ekibiyle birlikte tasarım, tema üretimi, özel projeler ve danışmanlık hizmetleri vermek suretiyle, temalı park ve müze uygulamaları, özel mimari çözüm gerektiren projelerde yer almaktadır” dedi.
 

PROJELERDE SON TEKNOLOJİLERE YER VERİLİYOR

Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, projelerinde son teknolojilere yer verdiklerini belirten Aydıner, “Müze uygulamalarında, animatronik realistik heykeller, dokunmatik ekranlar ve hologram uygulamaları ile ziyaretçilerimize daha etkin anlatım yolları sunarken, temalı parklarda interaktif üniteleri kullanarak, ziyaretçilerin yaşamadıkları tecrübeler yaşamalarını sağlıyoruz” ifadelerinde bulundu.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE SÜREKLİLİĞİ SAĞLANIYOR

Aydıner, “Üretimimizin yüzde 95’ini proje bazlı üretimler oluşmaktadır. Projelerimizde müşterilerimizle sürekli dirsek teması halindeyiz” diye belirterek, “Projelerimizin hayata geçme ve uygulama sürelerinin uzun soluklu olması, müşterilerimizle güçlü ilişkiler kurmamıza bir sebep. Böylece hem ihtiyaçlarını daha iyi anlıyor ve bunlara bekledikleri cevapları verebiliyoruz, hem de projeleri sahiplenerek satış sonrasında da her konuda destek vererek müşteri memnuniyetini ve sürekliliği sağlıyoruz” dedi.

EĞLENCE SEKTÖRÜ GELİŞİME AÇIK BİR SEKTÖR

Eğlence sektörünün Türkiye’de gelişime çok açık bir sektör olduğuna dikkat çeken Aydıner, “Eğlence sektörü senelerdir ‘Lunapark’ kültürünün haricinde keşfedilmeyi bekleyen çok büyük bir pazar. Avrupalı üreticilerin çoğu bu pazara girmeye çalışıyor ancak malum sebeplerden dolayı çekinceleri var. Atrax Fuarı ile birlikte, özellikle yurt dışı fuarlara da katılan üreticiler olarak, Türkiye’yi ve bu pazarı her fırsatta tanıtmaya ve geliştirmeye çalışıyoruz” diyerek sözlerine son verdi.

ASDAS

Yukarı