Ana içeriğe atla

S

 

YENİ JENERASYON EĞLENCENİN ADRESİ

26.12.2019 - 15:04

Çocuklara yeni jenerasyon eğlenceyi keşfetme fırsatı sunduklarını belirten Playland Oyuncak Genel Müdürü Muhammet Taş, oyun alanları hakkında bilgiler verdi.

Eğlence merkezlerinizde 7’den 70’e herkesin vakit geçirebilmesi adına neler yapıyorsunuz? 
Playland ailesi olarak 23 yıldır takip edilen markamız, sektöründe lider olma başarısını göstermiştir. Yenilikçi yapısı ile hizmet verdiği yaş aralığını kurduğu yenilikçi alanlar ile yükseltmiş, interaktif oyunlar, bowling salonları, sinemalar ve trambolin alanları ile 7’den 70’e hizmet vermeye başlamıştır.

Fark yaratmak ve geçirilen zamanın artması yönünde konseptlerinizde değişiklikler yapıyor musunuz? 
Çocuklarımıza yeni jenerasyon eğlenceyi keşfetme fırsatı sunuyoruz. Playtown, 3-9 yaş çocuklarımızın gelecekte yapabilecekleri meslek dallarına eğilimlerini (hastane,itfaye,polis,öğretmen…) birbirinden eğlenceli aktivite alanlarında fiziksel ve sosyal becerilerini geliştirecek meslekleri deneyimleyerek, seçim yapma özgürlüğünü elde ettiği, yaratıcılığını kullandığı, oynadığı ve ürettiği bir konsept… Çocuklar bu alanlarda denesin, keşfetsin, sosyalleşsin, eğlenerek öğrensin ve sağlıklı bir şekilde gelişsin.
Playbowling, eğlenceli zaman geçirmelerini, toplu ve grup aktivitelerinde yarışabilmelerini sağlarken; bir diğer konseptimiz kum havuzlarında çocuklarımız hem gönüllerince eğlensin aynı zamanda yaratıcılıkları da gelişsin arzusuyla hareket ediyoruz. Son dönemde giderek büyüyen trambolin alanları çok önemli bir aktivite… Bu aktivite, gençlerimizin mobil cihazlarda geçirdiği zamanın yerine yapabileceği yeni bir spor aktivitesi olmuştur. Kardiovasküler sistemin çalışmasını, kemik ve kas sisteminin gelişmesini sağlarken, eğlenmek için eşsiz fırsat alanları olmuştur. Gençlerimizin hem fiziksel hem de düşünsel gelişimlerine katkı sağlamaktadır.

Müşteriler eğlence merkezlerinden nasıl bir dönüşüm talep ediyor? 
Müşterilerimiz güvenli, interaktif, eğlenceli, en yeni teknolojilerle donatılmış, hijyenik bir ortamda kaliteli zaman geçirebilmek istiyor.

Eğlence sektörünü nasıl değişimler bekliyor? Kalıcı olmak ve sürdürülebilirliği sağlamak adına neler yapılmalı? 
Dünyada gelişmekte olan ülkelerde özel sektör yatırımları düşüş göstermiş olmasına rağmen, ülkemizde Playland Grubu olarak eğlence alanlarında 2019 iş programımızda yatırımlarımızı artırarak istihdam fırsatları yaratmış bulunmaktayız. Eğlence sektörüne en üst seviyede kalite, güvenlik, çocuk ve yetişkin sağlığına uygun olması açısından özenle seçilmiş ve dünya standartlarının üzerinde kullanılan materyallerle üretilen softplay alanları, trambolin parklar, interaktif aile eğlence ürünleri, video oyunlar, playtown ve edutainment macera parkları, bowling alanları ve dahası fazlasını sunmak hedeflerimizle beraber, her gün gelişen dünya trendlerini takip ederek, ziyaretçilerimizin memnuniyetlerini artırma hedeflerimizle çalışmalarımıza ilk günkü heyecanla devam etmekteyiz.
 

playpark

Yukarı