Ana içeriğe atla

S

 

Viasea Temapark yeni yüzüyle misafirlerini ağırlayacak

07.03.2019 - 12:12

VIASEA TEMAPARK 2019 YILI İTİBARİYLE DAL TEMAPARK BÜNYESİNE GEÇTİ. 11 ADET YENİ ÜNİTESİ VE YENİ YÜZÜ İLE AÇILIŞINI YAPACAKLARINI SÖYLEYEN VIASEA TEMAPARK GENEL MÜDÜRÜ MUSTAFA DAL, “VIASEA TEMAPARK, TÜRKİYE’NİN ÇEŞİTLİLİK ANLAMINDA EN ZENGİN TEMA PARKI OLMAYA ADAY BİR TESİS.” DİYOR. 

Öncelikle Viasea Temapark hakkında bilgi alabilir miyiz? 
Viasea Temapark 2015 Haziran ayında kapılarını açarak hizmet vermeye başladı. 18 adet eğlence ünitesi, panayır alanları ve yeme içme alanından oluşan tek giriş ve çıkışın olduğu bir temaparktır. 35 bin metrekare alana sahiptir. Haziran ayından başlayıp eylül sonuna kadar yoğun sezon dediğimiz dönemdir. 2019 yılında tem park, Dal Temapark bünyesine geçmiştir.  11 adet yeni ünitesi ve yeni yüzü ile açılışı yapılacaktır. Misafirlerimizin beklentileri doğrultusunda getirilecek yeni ünite ve aktiviteler ile hizmet anlayışına değer katmayı hedefliyoruz. Türkiye’nin çeşitlilik anlamında en zengin tema parkı olmaya aday bir tesistir. 2018 yılında 500 bin misafirini ağırlayan tema parkta yeni sezonda daha fazla misafiri bekliyoruz.

Tema parktaki oyun ünitelerinden bahseder misiniz? 
Parkta birçok adrenalin, çocuk, aile ve yetişkin ünitelerinin yanı sıra Türk lunapark kültürünü yansıtan atlı karınca, gondol ve çarpışan arabalar gibi üniteler ile her yaş grubunun memnuniyeti sağlanacaktır. Fenomen Red Fire ünitesine ek olarak yeni gelecek olan Loop Zone, Adalet Kulesi, Crazy Dance, Star Flyer ve korku evi gibi üniteler adrenalini en üst seviyede Viasea Temaparkta yaşatacak. Çocukların çok severek bindikleri atlıkarınca, çarpışan arabalar, sekiz ünitelerine ek olarak Dragon, Samba Tower, Atlı Tren, Kanguru ve daha birçok ünite ile yeni sezonda misafirlerimize eğlenirken maceradan maceraya koşacakları güvenli bir eğlence sunacağız.

Bulunduğunuz lokasyon bakımından avantaj ve dezavantajlarınız neler?
Tuzla, konumu itibari ile balıkçı kasabası geçmişine sahip, daha çok yazlıkçıların yaşadığı bir ilçe. Konum itibari ile yazın nüfus artıyor. Sahilde olması dolayısı ile ana yollardan içerde bulunuyor, bu da ulaşım adına dezavantaj oluşturuyor. Parka ulaşım, İETT ve minibüsler ile sağlanıyor. Ayrıca yakın ilçelere ring seferi yapan müşteri servislerimiz de var. 

Özel günlere yönelik kampanyalarınız oluyor mu?
Özel günlerde kampanyalarımız oluyor. Örneğin; sömestrde karnesini getirene yüzde 50 indirim yapıldı.23 Nisan gibi özel günlerde tema park içerisinde ve girişteki meydanda kostüm karakterlerin ve bando grubunun olduğu animasyon gösterileri, yarışmalar yapıldı ve günlük sınırsız park girişi hediye edildi. Ayrıca sosyal sorumluluk kapsamında engelli misafirler, şehit yakınları gibi sosyal gruplar ağırlandı.
 

n

Yukarı