Ana içeriğe atla

S

 

ŞUBELERİMİZDE “AİLE EĞLENCE MERKEZLERİ” KONSEPTİ HAKİM

13.02.2020 - 17:49

ATRAX FUARI VE EĞLENCE SEKTÖRÜ ÜZERİNE DEĞERLENDİRMELERDE BULUNAN ATLANTIS FUN CITY GENEL KOORDİNATÖRÜ SEDAT DÖNMEZ, “SEKTÖR HEM HER YAŞA HİTAP ETME ZORUNLULUĞU HEM DE TEKNOLOJİK OLARAK GELİŞME SÜRECİNDE MÜTHİŞ HIZLI YOL ALIYOR.” AÇIKLAMASINDA BULUNDU.

ATRAX Fuarı ile ilgili fikirleriniz nelerdir? Sektöre nasıl bir fayda sağlıyor?
ATRAX inovatif bakış açılı sektör oyuncularını, yenilik arayışındaki ziyaretçileri, profesyonelleri bir araya getiren elbette ki ticareti de destekleyen çok önemli bir buluşma noktası. Biz de fuarda ortak iş partnerimiz Meridyen Games ile birlikte stantta olacağız. ATRAX Fuarı geçmiş yıllarda da olduğu gibi ticaret geliştirmek, yeni işler üzerine fikir üretmek anlamında ziyaretçileri ortak bir paydada buluşturuyor ki bu ekonomik anlamda sektöre değer katmak anlamına geliyor.


Sektör hızla büyüyor, büyümeyi nasıl değerlendiriyorsunuz?
Biz yıllardır deneyim sahibi olduğumuz bir sektörde şunu biliyoruz ki artık sadece çocuklar yerine aile eğlence merkezi önceliği ile şubelerimizi kuruyoruz. Salonlarımızın fiziksel özelliklerini 7’den 70’e eğlence olarak tanımladığımızı uzun yıllardır vurgulayarak ifade ediyoruz. Sektör hem her yaşa hitap etme zorunluluğu hem de teknolojik olarak gelişme sürecinde müthiş hızlı yol alıyor.Robotik teknolojilerden, yeni nesil popüler tema parklara, soft play alanlarındaki revizelerden yeni ses, ışık ve simülasyon sistemlerine kadar sürekli değişimde olan  eğlence sektörü dinamizmini kaybetmeyecektir.


2020’de Atlantis Fun City olarak müşteri memnuniyeti için neler yapacaksınız? İndirim, kampanya, satış artırma için mevcutta ne gibi faaliyetler yapıyorsunuz, bu yılın planlamalarında neler var?
Biz kampanyalar ve indirimler ile müşterilerimize hizmeti daha mutlu olacakları hale getirmek için ciddi emek harcıyoruz. Misafirlerimize yılbaşında ve şu anda Sevgililer Günü için indirim ve hediyeler sunduk. Atlantis Fun City olarak mobil uygulamamız üzerinden kampanyalar ve indirimler sunuyoruz. Dijital mecraların gücüne önem veriyoruz. Sosyal medya üzerinden hareket planlamalarımızı bu yıl daha da güçlendireceğiz. Sosyal medya üzerinden teşekkürlere dönüş yapıyoruz, yorumları ciddiye alıyoruz ve hemen aksiyon alıyoruz. Etkinliklerimize hiç ara vermeden devam ediyoruz, her hafta farklı şubemizde profesyonel bir kadro ile hız kesmeden yüzlerce hediye oyun kuponları dağıtıyoruz. İnteraktif oyunlar ve yarışmalarla hem çocukları hem aileleri mutlu edecek aktiviteler ile işimizi daima dinamik ve canlı tutuyoruz. İndirimler, kampanyalar, yenilikler ve etkinlikler konusunda tam olarak istediğimiz gibi olumlu geri dönüşler alıyoruz.
 

playpark

Yukarı