Ana içeriğe atla

S

 

SOCIAL BOOTH İLE EĞLENCELİ VE UNUTULMAZ ANLAR

13.02.2020 - 17:53

SOCIAL BOOTH TURKEY KURUCUSU YAVUZ GÜVEN: “SOCIAL BOOTH, İÇİNE GİRDİĞİNİZ ANDAN İTİBAREN SİZİ SINIRSIZ BİR EĞLENCEYE DAVET EDEN, FOTOĞRAF BASKISI İLE ANINIZI ÖLÜMSÜZLEŞTİREN, FOTOĞRAFLARINIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞABİLECEĞİNİZ SOSYAL VE EĞLENCELİ BİR ETKİLEŞİM KABİNİ.”

Social Booth Turkey hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?  
Social Booth Turkey, içine girdiğiniz andan itibaren sizi sınırsız bir eğlenceye davet eden, her yaştan herkesin kolaylıkla kullanabileceği yazılım ve donanıma sahip olan, fotoğraf baskısı ile anınızı ölümsüzleştiren, fotoğraflarınızı sosyal ağlarda paylaşabileceğiniz ve tamamı yerli üretim olan sosyal-eğlenceli bir etkileşim kabinidir.


Ürün özelliklerinden bahseder misiniz? 
Misafirlerimiz fotoğraf kabinimizde yer alan birçok farklı kategoride, farklı yaş ve beklentiye uygun olarak belirlenmiş arka plan temalarından birini seçtikten sonra 4 farklı poz vererek fotoğrafını çekiyor ve istediği fotoğraf filtresini seçerek saniyeler içinde baskısını alabiliyor. Ayrıca dilerse fotoğrafını karekod uygulaması ya da mail yoluyla digital olarak da alabildiği gibi, sosyal ağlarda paylaşım seçeneği ile bu eşsiz pozları paylaşarak eğlencesine başkalarını da ortak edebiliyor.


Hangi sektör ve alanlarla iş birliğiniz oluyor? 
Eğlence sektörü başta olmak üzere birçok farklı sektör ve alanda iş birlikleri gerçekleştiriyoruz. AVM’ler, sinema fuaye alanları, çocuk eğlence alanları, havalimanları, deniz ve kara yolcu taşımacılığında yer alan istasyon, iskele vb. gibi yoğun insan popülasyonunun olduğu alanlar… Aslında insan yoğunluğunun bulunduğu her mecra bizim için iş birliği yapmaya uygun.


Şu an kaç lokasyonda kabinleriniz bulunuyor?
İstanbul, İzmir, Ankara’da yoğun olmakla beraber Türkiye’nin birçok bölgesinde toplam 73 lokasyonda misafirlerimize bu hizmeti vererek, eğlencelerine ev sahipliği yapıyoruz.


AVM’lerde yer alıyor musunuz? Nasıl bir talep var?
Evet,  AVM'lerde yer alıyoruz hatta fotoğraf kabinlerimizin en etkin kullanıldığı yerler AVM'ler diyebilirim. Firma olarak 2020 yılında öncelikli hedefimiz, bu eğlenceli kabinleri daha fazla AVM'de ziyaretçileri ile buluşturmak. Zira AVM'lerden de bu yönde oldukça yoğun bir talep alıyoruz. AVM'ler ile gerçekleştirdiğimiz iş birliklerinde, talebe göre fotoğraf çerçevesine AVM marka logosunu koyabiliyoruz. Özel günler (14 Şubat, Anneler Günü, AVM içi etkinlikler vb. gibi) için özel arka plan temaları tasarlayabiliyoruz. Bu özel günlerde AVM'ler ziyaretçilerine, yürüttükleri kampanya dahilinde fotoğraf kabinini bedelsiz kullandırabiliyor. Ayrıca çekilen fotoğraflar, belirlenen bir hashtag ya da sayfa üzerinden paylaşılabiliyor. Bu etkileşim sayesinde, AVM için de ziyaretçileri için de bu günler çok daha özel hale geliyor. 
 

Social Booth kiralaması nasıl yapılıyor? Daha çok kimler, ne için tercih ediyor? 
Kiralama; etkinliğe özel, daha çok 1-3 gün gibi kısa süreler için gerçekleştirdiğimiz bir model. Doğum günü, düğün, nişan, bekarlığa veda, özel günler, kurumsal organizasyon, ürün-marka lansmanı, fuar, konsept partiler, konserler… Kısaca Social Booth Turkey birçok etkinlikte yer alarak o etkinliği çok daha eğlenceli ve unutulmaz kılıyor.

SOCIAL BOOTH

GGG

Yukarı