Ana içeriğe atla

S

 

PROMASAJ MAĞAZA KONSEPTİ İLE HİZMETE BAŞLIYOR

19.12.2018 - 13:41

AVM’LERDE GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ MASAJ HİZMETİNE EK OLARAK MAĞAZA KONSEPTİNE DE BAŞLAYACAKLARINI SÖYLEYEN PR PARTNERS FİRMA SAHİBİ ALTAN UZUN, “MAĞAZA KONSEPTİ İLE PERAKENDE SEKTÖRÜNÜN KALBİNDE YENİ BİR SEKTÖR OLUŞTURACAĞIMIZA İNANIYORUM.”DEDİ.

2018’i değerlendirmenizi istesek neler söylersiniz? Firmanız için 2018 yılı nasıl geçti?
2018 yılı markamızın daha fazla lokasyonda yer alarak, marka bilinirlik değerini artırdığı yıl olmuştur. Ülkemizin 2018 yılı içinde karşı karşıya kaldığı ekonomik kriz süreci her kesimi olduğu kadar bizleri de etkiledi. Gittikçe pahalılaşan hayata ek olarak, bizler fiyat politikamızda değişiklik yapmadan dakikası 2 TL olarak hizmetimize devam ediyoruz. Genel itibariyle 2018 yılı tüm zorlu süreçlere rağmen bizler için verimli ve büyümeye yönelik ivmelenme ile geçti.

2019 yılından sektör adına beklentileriniz nelerdir? Yeni yılda nasıl bir yol izleyeceksiniz?
2019 yılında perakende sektörünün yapıtaşı olan AVM’lerde gerçekleştirdiğimiz masaj hizmetimize stant faaliyetine ek olarak mağaza konseptimizle devam edeceğiz. Güvenilir, kolay ulaşılabilir ve fiyat politikasıyla sunduğumuz masaj hizmetimize mağaza konsepti ile perakende sektörünün kalbinde yeni bir sektör oluşturacağımıza inanıyorum. Yeni yılda planladığımız değişim, tanıtım sürecini yerli ve yabancı yatırımcılar ile franchise sistemi ile büyütmeye devam edeceğiz. Mevcutta yer alan tüm işletmelerimizde yazılım, otomasyon, kamera ve parmak izi okuyucu, personel ve iş takip sistemleri ile yüzde 100 kontrollü çalışıyoruz.2019 yılında başarımıza ek güç kattığımız bir çalışma sistemi olacak.

Yeni yatırım planlarınızdan bahseder misiniz? Yakın zaman içerisinde açmayı düşündüğünüz şubeler var mı?
Önümüzdeki süreçte büyük şehirlerde yer alan AVM’lerde yer açma konusunda ciddi ve olumlu süreçlerimiz var. Sırası ile İzmir Point Bornova AVM, Ankara Armada AVM (Mağaza konsepti ile), Ankara 365 AVM, Ankara Metromall AVM, Ankara Gordion AVM, Kocaeli Esas 41 AVM’dir.

GGG

Yukarı