Ana içeriğe atla

S

 

PREMIUM BOWLING KONSEPTİYLE SEKTÖRÜNDE LİDER

13.02.2020 - 18:04

Playland Oyuncak Genel Müdürü Muhammet Taş, Emmar Square Mall’da açtıkları Play Bowlıng konseptleriyle 7’den 70’e her yaştan ziyaretçiye premıum bir deneyim yaşattıklarını söylüyor.

Playland olarak yeni konseptiniz hakkında bilgi verir misiniz?
Playland ailesi olarak 23 yıldır hep zirveyi hedefleyen markamız, 
Premium Bowling konseptiyle sektöründe lider olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır. Emmar Square Mall’da açtığımız Play Bowling konseptimizin içinde; bowling oyun alanı ve locaları, bilardo, karaoke odaları, video oyun makineleri ve özel olarak dekore edilmiş Playstation bölümleriyle 7’den 70’e her yaştan tekil ziyaretçilerimize ve özellikle kalabalık grup ve ailelere tam anlamıyla premium bir deneyim yaşatmaktayız. 


Hizmet verirken dikkat ettiğiniz unsurlar neler?
Ziyaretçilerimizin en önem verdiği başta güvenli, interaktif, eğlenceli, en yeni teknolojilerle donatılmış ve hijyenik bir ortamda kaliteli zaman geçirebilme beklentileri olmak üzere tüm isteklerinin en üst seviyede karşılığını bulabilecekleri bir konseptle hizmet vermekteyiz. 


Hedeflerinizden bahseder misiniz?
Eğlence sektörüne en üst seviyede kalite, güvenlik, çocuk ve yetişkin sağlığına uygun olması açısından tüm detayların özenle incelenerek seçildiği ve dünya standartlarının üzerinde kullanılan materyal ve özel olarak hazırlanan iç mimarisiyle Play Bowling konseptimizi premium bir hedefe taşıyarak ve her yeni gün dahası fazlasını sunarak, dünya trendlerini takip ederek, ziyaretçilerimizin memnuniyetlerini artırma hedeflerimizle eğlence sektörünün kalitesini en üst seviyede tutmak için çalışmalarımıza ilk günkü heyecanla devam edeceğiz.
 

BOWLING

GGG

Yukarı